Naljanurk

Kõik, mis ei puutu otseselt müntidesse + "jutunurgad". Seaduse ja sündsuse piires, muidugi!
Vasta
lootsi26
5 senti
Postitusi: 9
Liitunud: 15 Juun 2013, 18:56

Re: Naljanurk

Postitus Postitas lootsi26 » 08 Jaan 2015, 00:19

Bisnemees ahujennõi
Kirjeldus,vastused... http://www.osta.ee/10-untsi-canada-mapl ... 58769.html

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Naljanurk

Postitus Postitas mart » 08 Jaan 2015, 10:58

lootsi26 kirjutas:Bisnemees ahujennõi
Kirjeldus,vastused... http://www.osta.ee/10-untsi-canada-mapl ... 58769.html
selle koht oleks rohkem leidude "pärlinurgas", osta püsielanike jaoks pole vanameister ntdetect 'i, kes on siin läbiv kangelane, uudsed lähenemised uudis
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Naljanurk

Postitus Postitas muhfff » 13 Jaan 2015, 20:30

Pilguheit kanada rahapajja. Näpud ilmselgelt sügelevad : )

Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Naljanurk

Postitus Postitas mart » 13 Jaan 2015, 21:30

täpselt see juhtub, kui ristata prantsuse süüdimatus inglise arrogantsiga
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Naljanurk

Postitus Postitas muhfff » 19 Jaan 2015, 20:56

Pole just naljapilt, kuid päris vägev optiline efekt. Numbrid nagu hõljuks õhus...
50ore.jpg
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Naljanurk

Postitus Postitas mart » 15 Mär 2015, 21:00

kõigile, kes soovivad koguda autentseid ajaloolisi mälestuskilde, eriti saksa kostüümidraama dekoratsioone:
Ivan Orav: Kuivatatud füürer
EPL 14. märts 2015 03:30

Tervisi põrgust!
Käisime sõber Oskar Lutsuga põrgu einelauas ja tegime väikese tiripitski. Eduard Vilde 150 aasta juubel oli ju selja taga ning vaim vajas kosutust.

Luts koukis oma portfellist välja suure pabertuutu, mille sees oli midagi kuivatatud tindikalade sarnast, ja ütles, et seda on hea peale hammustada. Oli tõesti maitsev, parajalt krõbe ja soolane.
Uurisin, mis loomaga on tegu.

„See on saksa rahva füüreri Adolf Hitleri muumia,” vastas Luts.

Mul hakkas kõhus keerama. See ei saanud olla tõsi, olin alles mõni päev tagasi näinud Hitlerit kohalikus taimetoidurestoranis mulluseid vahtralehti söömas.

„Jah, tegelikult on see muidugi põrgu järvest püütud ja ära kuivatatud ogalik,” muigas Luts. „Aga sakslased müüvad seda Hitleri muumia pähe nendele lollidele seal maa peal, kes vana Aadut siiamaani au sees peavad. Oi, seal sakslaste antiigiäris on igasugust vahvat träni müügil! Hitleri vuntsikarvad, Eva Brauni lokid ja Göringi täispuhutud kõhunahk, mis näeb välja nagu õhupall.”

„Kust nad selliseid asju saavad?” imestasin mina.

„Noh, Hitleri vuntsikarvade tarvis on neil suur mutikasvandus,” seletas Luts. „Nülitud mutinahk on karvapealt Aadu vuntside moodi. Göringi kõhunahka teevad nad kärnkonna põiest. Eva Brauni lokkidega on kõige lihtsam, neid lõikab kaupmees iseenda peast.”

Võtsin tuutust veel ühe ogaliku ja uurisin seda vastu valgust.

„See pole ju Hitleri moodigi,” leidsin ma. „Ja nii pisike! Ega Hitler olnud ka teab mis pikk mees, aga see on ju vaevalt kolme sentimeetri pikkune.”

„Kas siis loll sellest küsib?” vastas Luts. „Lollil on peaasi, et odavalt saab. Ja sihuke pisike kuivatatud Hitler on palju mugavam kui suur. Seda saab enesele kaela riputada või võtmehoidjana pruukida.”

Öösel tegin nagu ikka väikese treti maa peale, et vaadata, kuidas elu Eestis kulgeb. Mind juba oodati, otse mu haual asuva klaasist risti ees seisis kaks inimest.

„Härra Orav, lubage pöörduda!” astus minu juurde väga vana mees, kellel oli peas kukesulega kübar. „Olen eluaeg raha kogunud ja tahaksin nüüd osta ühe Adolf Hitleri muumia. Kas te saaksite selle mulle põrgust tuua?”

„Ja mina sooviksin riigimarssal Göringi kõhunahast valmistatud õhupalli,” sosistas kiitsakas noormees vaimustusest säravate silmadega.

„Armsad inimesed, miks te tahate osta sellist rämpsu?” küsisin mina. „Teie, härra, olete juba eakas mees, ostke oma säästude eest parem rosinaga saia ning tundke elust mõnu! Ja sina, poiss, kuluta oma taskuraha plikade ja jäätise peale. Milleks sulle Göringi kõhunahk!”

„Sest see on ilus,” pomises poiss unistavalt.

„Härra Orav, ma olen aadetega inimene ja soovin saada füüreri muumiat, mitte rosinatega saia!” ütles vanamees rangelt. Mõtles siis pisut ja lisas: „Muidugi, kui oleks võimalik saada rosinatega Hitler ja pensionär seda endale lubada saaks, siis ma võtaksin sellise.”

Ohkasin tüdinult, võtsin lollidelt raha ja seadsin sammud sakslase antiigiärisse, kuivatatud ogalikku ja täis puhutud konnapõit tooma.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Naljanurk

Postitus Postitas muhfff » 07 Mai 2015, 19:35

Huvitav, kas see tegelikult pädeks ka?
Et kui margi ostmiseks pole raha, sisi kleebid münte ümbrikule?
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Naljanurk

Postitus Postitas mart » 29 Mai 2015, 19:11

see on lugandoonia üks autoriteet motorola:
motorola.jpg
pildi viide

küsimus... kust ta sai oma ristid?

vastus on lihtne, ikka osta.ee-st, müüjatelt tulihobu66 ja loveparty*:
Pilt
http://www.osta.ee/mingi-suvaline-rist- ... 73555.html
http://www.osta.ee/mingi-rist-iii-jark-63429758.html
http://www.osta.ee/mingi-rist-1-64835842.html
http://www.osta.ee/rist-iii-jark-64958368.html
http://www.osta.ee/mingi-rist-65079615.html
kõike 5 risti müüdi samade piltidega
===
* - vastus ei pruugi olla lõplikult õige, aga paralleel oli väärt väljatoomist ja kui ei taha ostast kogemata koopiaid osta, tuleks müüjad tulihobu66 ja loveparty blokeerida:
paremal "Mina müün" jaotuses vajuta nool alla, "Müüjate blokeerimine"
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

peavermija
10 senti
Postitusi: 24
Liitunud: 11 Mär 2015, 11:59

Re: Naljanurk

Postitus Postitas peavermija » 29 Mai 2015, 21:44

Mulle sobiks igast mündist üks!

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Naljanurk

Postitus Postitas muhfff » 30 Mai 2015, 09:26

Kas just naljakas, aga huvitav - eile lõppes osta.ee's oksjon.
Huvitavad on selle oksjoni juures pildid, ehk siis kuidas koguti münte ENNE kiletaskutega mündialbumeid, kui mündikabinetile ruumi polnud.
Niit ja nõel kätte!

(vajutage piltidele, lähevad suuremaks)
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta