Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Parem karta kui kahetseda!
Vasta
priit282
10 senti
Postitusi: 39
Liitunud: 04 Nov 2011, 16:13

Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas priit282 » 02 Jaan 2014, 14:55

Tere ja head uut aastat kõigile!

Hoiatan sellise kontakti eest: arrojaanis@hot.ee, mob. 56706679.
Mainitud kontakti alt üritas inimene (võttes ühendust läbi soov.ee) odavalt müüa pangapakendis 1991a. 500 kroonist (AB000848).
Kuna konkreetne rahatäht on olnud kaua müügis osta.ee-s, siis tekkis kahtlus. Palusin teha uus pilt, millel oleks kujutatud antud kupüür koos mõne mündiga. Ei tulnud pilti ning eetrisse saabus vaikus.

Antud inimene on üritanud müüa sama rahatähte ka ühele teisele kollektsionäärile.

Ühesõnaga - teid on hoiatatud!

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas mart » 02 Jaan 2014, 19:06

arrojaanis@hot.ee ja 56706679 annavad arukalt g00gel-m00geldades väga kirju pildi, näiteks näoraamatus
7. detsember 2012. a.
oü elan naiste kulul
as nälg ja võlg
helistage kui on probleeme

õnneks pole pettur eriti IT-teadlik, näiteks postitas selle e-aadressiga tööotsimiskuulutuse oma lapse ema konto alt.
meenus kevadine kallite nutitelefonide oksjonite pettus, mida temast pisut vanem lontkõrv pani toime endast vähemalt 10a vanema voodikaaslase poja osta.ee konto ja alaealise tütre pangakontoga.
huvitaval kombel on mõlemal lontkõrval näoraamatus praegu sama nimi Olen: #### (edit by muhfff - lingid eemaldatud)

lisapiltide küsimine peaks alati töötama, kui ollakse oma nõudmises kindlad. paberrahadel on erinevalt müntidest seerianumber (kuigi on ka nummerdatud mündilaadseid tooteid), mistõttu nendega on veel raskem petta
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas fengarm » 08 Jaan 2014, 13:36

Mulle pakkus kolme väga haruldast paberraha inimene meiliaadressiga manjasha79@gmail.com - kui palusin fotot, millel oleks kõik kolm rahatähte koos ja kõrval ümbrik, oli vaikus. Googeldasin meili ja leidsin lingi http://www.toeta.ee/foorum.php?no=160&te=11" onclick="window.open(this.href);return false; - "ema" palub toetust, pangakonto omanik ###### ####. Sama manjasha on ka delfi foorumis kiirlaenu küsinud 200 euro väärtuses.
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

tallinnpirita
Sent
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Jaan 2014, 22:07

Re: Pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas tallinnpirita » 08 Jaan 2014, 22:45

TA ONGI PETTUR hoiatan kõikki tema eest,asi ei ole seotud küll müntidega kuid teadmiseks kõigile:minult pettis 200 euri. välja 30.12.2013 järgmisel päeval väitis et pani kauba eesti postiga teele ja saatis minule sellise vale:( tere vabandan kui olete helistanud,olen ise hetkel lätis,unustasin telefoni koju teie pakki nr on
cc047560167ee ! 31 panin teele tavapostiga eestipostis 1 jaanuar oli püha,ehk hakkas alles 2 jaanuaril liikuma tavaliselt võib minna 3-4 päeva on endal kogemus! paki teatis tuleb teie aadressile !) käisin eesti postis seda pakki küsimas öeldi et sellist pakki polegi. Kasutas kontosid rahade kättesaamiseks nimedele: ###### #### ja ###### #### tema praegune E-mail: arrojaanis@hot.ee ja telefon: 56778689 asi on ka politseisse antud.
Viimati muutis tallinnpirita, 18 Jaan 2014, 00:25, muudetud 2 korda kokku.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas mart » 08 Jaan 2014, 22:58

oli raske nimed-numbrid enne ülekande tegemist üle g00gel-m00geldada?
googeldatud 56778689 => SOOVIKS LAENU
Muudetud 05:30 03.08.2012
Kuulutus on aegunud!

Sooviks laenu eraisikult 350 eurot saab teha ka lepingu kindel sissetulek olemas . vajan laenu uue eluaseme koha saamiseks.

KUULUTAJA
Tel. 5677 8689
Viljandi, viljandi linn
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas muhfff » 03 Veebr 2014, 21:28

Kuna mulle kirjutas arrojaanis@hot.ee meiliaadressi kasutanud isik ja palus antud teemast oma isikuandmed eemaldada, siis ma seda tegin. Nii et mõningaid postitusi on muudetud.
Samas muidugi ma mainin, et isikut ma ei tuvastanud, palve isikuandmed eemaldada ei olnud digitaalselt allkirjastatud.

Kui mul jäi midagi kahe silma vahele, siis palun sellest mulle teada anda (et ma seadust ei rikuks)

tallinnpirita, hoia meid palun sündmuste arenguga kursis.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas mart » 03 Veebr 2014, 23:13

võrdluseks toon tuntud kinni istunud netipetturi Ott Speek'ile "pühendatud" teema hinnavaatluses

kui algab unejutt delikaatsetest isikuandmetest, toon võrdluse andmekaitse inspektsiooni vastusest hinnavaatlusele, mille järgi pole isegi mitte isiku aadress delikaatsed isikuandmed

Isikuandmete kaitse seaduses on delikaatsed isikuandmed:
§ 4. Isikuandmed
...
(2) Delikaatsed isikuandmed on:
1) poliitilisi vaateid, usulisi ja maailmavaatelisi veendumusi kirjeldavad andmed, välja arvatud andmed seadusega ettenähtud korras registreeritud eraõiguslike juriidiliste isikute liikmeks olemise kohta;
2) etnilist päritolu ja rassilist kuuluvust kirjeldavad andmed;
3) andmed terviseseisundi või puude kohta;
4) andmed pärilikkuse informatsiooni kohta;
5) biomeetrilised andmed (eelkõige sõrmejälje-, peopesajälje- ja silmaiirisekujutis ning geeniandmed);
6) andmed seksuaalelu kohta;
7) andmed ametiühingu liikmelisuse kohta;
8) andmed süüteo toimepanemise või selle ohvriks langemise kohta enne avalikku kohtuistungit või õigusrikkumise asjas otsuse langetamist või asja menetluse lõpetamist.


loomulikult lööb mõne mehe silm lõike 8) peale särama, aga see käib ametliku menetluse kohta

kui arrojaanis@hot.ee on kindel, et teda laimatakse siin ning ta ei ole saanud raha ja jätnud lubatud kauba saatmata, soovitan pöörduda hagiga kohtusse, eriti soovin näha isiku aadressi ja ma vist pole ainuke...

JULGED TEHA, JULGE VASTUTADA!
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas muhfff » 03 Veebr 2014, 23:23

mart kirjutas:kui arrojaanis@hot.ee on kindel, et teda laimatakse siin ning ta ei ole saanud raha ja jätnud lubatud kauba saatmata, soovitan pöörduda hagiga kohtusse, eriti soovin näha isiku aadressi ja ma vist pole ainuke...
Jah, üldiselt ma kirjutasin selle nime all esinenud isikule vastu, et tal on võimalik vastavate instantside poole pöörduda, kui ta tunneb et talle on liiga tehtud.
Nimed eemaldasin seetõttu, et see on natuke hall ala. Kui tallinnpirita peaks positiivse lahendi saama, siis ma taastan algse teema. Vana versioon on arhiveeritud.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

tallinnpirita
Sent
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Jaan 2014, 22:07

Re: Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas tallinnpirita » 07 Veebr 2014, 21:09

jääme ootama härrade politseide otsuseid ja kui teda tunnistatakse süüdi pettuses,siis ta on pettur,mitte võimalik pettur.iga huijar saab karistuse varem või hiljem.

kaupz
Sent
Postitusi: 4
Liitunud: 27 Juun 2017, 00:02

Re: Võimalik pettur arrojaanis@hot.ee

Postitus Postitas kaupz » 01 Aug 2017, 18:57

Ja minu saaga, lihtsalt infoks Google otsingu jaoks: ei ole vaja nimesid ja aadresse kustutada, pdf ja jpg süüdistused olemas kel huvi.

13. juuni saatsin sõnumi Soov.ee kuulutusele „Wifi 4G ruuter” kus number 54626034
ja kohe viskas Google ette arrojaanis@hot.ee aadressi. Mis andis mynt foorumis hoiatavaid vastuseid.
Küsisin konto numbri ja kandsin 20+3eur ette.
Konto anti: EE321010010532277019 Marina Kotova , kiri saadeti aadressilt „meie pere meiepere28@gmail.com
Selle nimega tuli omakorda „ Hoiatus Pettur " info teistest foorumitest ja number 54612247 .

16. juuni tuli udune vastus, et „telefon jamas ja ülekanne jõudis kohale, panen posti”
Pärast seda on vaikus.
pettur petturid petis petised
arro.jaanis jaanisarro jaanis.arro marina.kotova marinakotova kotova.marina kotovamarina
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Veel info mis Googlega on välja tulnud:

OÜ J & M kaubandus 14113274 Lasteaia tee 6-4, Mooste alevik, Mooste vald, Põlva maakond, 64616 5462-6034 arrojaanis@hot.ee
Jaanis Arro : juhatuse liige sünniaeg 24.05.1991 56706679 3910524**** Jaanis Arro Fie 12988726 kus seos ka numbril 54626034 ja e-postil meiepere28@gmail.com ema Marina Kotova ja isa Jaanis Arro

Tahaks hoiatada Marina Kotova eest, kes laseb raha kanda oma tütre Emily Arro kontole. Raha ta on saanud 133.- aga mida pole on lubatud kaupa.

2011 artikkel : JAANIS ARRO (20), komplekteerija - Mina olin kooli ajal selle poolt, et saaksin spikerdada. Valmistasin spikreid ise. Kasutasin neid hilisemates klassides isegi rohkem, sest tööd olid rasked ja abivahendid kulusid seetõttu marjaks ära.

Kuulutuse pilt
Spoiler:
4gHuawei.jpg
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.

Vasta