Mõnevõrra kahtlane 2-krooniste müük

Parem karta kui kahetseda!
Vasta
mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: müüdud,kustutada

Postitus Postitas mart » 24 Juul 2013, 00:04

JA NII ONGI!

münte pole, lätit pole ja isegi pettust pole, kuna seda polnud enam võimalik peale minu sekkumist toime panna
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

marukyla
5 senti
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Juul 2013, 18:24

Re: müüdud,kustutada

Postitus Postitas marukyla » 24 Juul 2013, 00:09

Oletuseks hea jutt sul aga maiviitsi teisugustega vaielda ajaraiskamine täielik

linc
Kroon
Postitusi: 123
Liitunud: 21 Jaan 2012, 21:15

Re: müüdud,kustutada

Postitus Postitas linc » 24 Juul 2013, 11:11

marukyla kirjutas:Aga jõuduteile ja tunnistage veel syytuid inimesi petturiteks
Kuidas see ütlus oligi, et peale kaotatud võitlust rusikatega ei vehita? Noh, sõnasõnalt ma ei mäleta, aga mõte jääb samaks.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: müüdud,kustutada

Postitus Postitas mart » 24 Juul 2013, 11:34

sellist jama on tõesti raske kommenteerida, faktid:
1. minu mälu järgi oli algses tekstis "marukyla" müntidega Lääne-Lätis, info vaid SMSiga, päev hiljem: "Kes ytles et mina lätis olen - olin ?", administraator saab äkki taastada algse kuulutuse
2. "müüja" on nime järgi nooremapoolsem, kellede nimed ja e-kastid on 99% g00geldatavad, aga pole Maario Aruküla ega maarioarukyla@hotmail.com
3. mündid saavad vastu ööd "müüdud" tunniga, kui selgub, et sama telefoninumbrit võis kasutada ka siin foorumis varem petnu
4. "müüja" eitab kõike kuni täieliku sonimiseni, et ostja läks Lätti müntidele järgi "Mündid OLID seal agamina tea enam kus ostjanendega läks"

miks peaks uskuma inimest ja veel vähem saatma raha inimesele, kes eitab seda, mida varem kirjutas

south pargis ei eksitud, kui korrati: DRUGS ARE BAD!
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

MartR
10 senti
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Okt 2012, 22:56

Re: müüdud,kustutada

Postitus Postitas MartR » 24 Juul 2013, 22:00

nägin ka seda tölli ükskord selveris. Ise ka imestasin, et see pilt kohe meelde tuli..

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: müüdud,kustutada

Postitus Postitas muhfff » 25 Juul 2013, 17:27

Pekki, paar päeva arvutist eemal ja mingi kahtlane tegevus kohe käimas. Nagu mingi Murphy seadus. Ei julgegi enam kuskile minna ilma arvutita...

Algset teksti ma kahjuks taastada ei saa, kuid müntide asukohaks oli päris kindlasti määratud Lääne-Läti.
Kasutaja on registreerunud Eesti IP pealt, seega on siin ilme vastuolu tõesti olemas.

Kui need mündid tõesti said maha müüdud, siis muidugi palju õnne.
Kuid tundub kahtlane, et teises riigis asuvad mündid õnnestus Eestis asuval müüjal päevaga edukalt kellelegi maha müüa ja kätte toimetada.

Ostu-müügi foorumisse proovin välja mõelda ka mingid reeglid, mida siis kõik on oodatud täiendama.

Praeguse teema lükkame hämarasse sektorisse, et see automaatselt ära ei kustuks. Ja et ikka meeles püsiks, et igasugu kaadrit on liikvel.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Mõnevõrra kahtlane 2-krooniste müük

Postitus Postitas mart » 25 Juul 2013, 21:32

õnneks sai foorum 2012 "jõulukingina" väikse vaktsineerimise, suvel on ka foorumi kasutus väiksem ja raha kulub siis muude vahvamana näivamate asjade peale

internet püsib tervel mõistusel, välja arvatud religioossed, ufo ja vandenõude lehed-foorumid, mis sai kinnitust.
võin vahel kiirustades eksida, aga loodetavasti parandatakse

reeglite osas on vähem alati parem, aga võiks kirjas olla, et uutel kasutajatel soovitatakse tehingut vaid käest-kätte
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

taivec
Sent
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Apr 2014, 09:40

Re: Mõnevõrra kahtlane 2-krooniste müük

Postitus Postitas taivec » 11 Apr 2014, 10:14

Tervitus. Ma arvan, et paremat teemat ma oma küsimuse jaoks ei leia. Nimelt pakuti posti teel müüa sihukest münti http://myndiklubi.ee/item/mundi-toompea-kullatud-koopia ja mõtlengi, kas seda mõtet soetada on. Tahan oma vennapojale katsikuks kinkida, aga kas peale selle, et kapsli sees kena välja näeb, on see ka oma hinda väärt ja on ka lootust, et selle hind tõuseb selleks ajaks, kui kutt juba suur(em) on ja tal sellest kasu, või pigem ikkagi midagi hoopis muud vaadata? Ette tänades

Taivo

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Mõnevõrra kahtlane 2-krooniste müük

Postitus Postitas muhfff » 11 Apr 2014, 11:06

taivec kirjutas:on see ka oma hinda väärt ja on ka lootust, et selle hind tõuseb selleks ajaks, kui kutt juba suur(em) on ja tal sellest kasu, või pigem ikkagi midagi hoopis muud vaadata?
Kui ma nüüd aru saan, on tegemist kullatud VASEGA. Teiseks, pole tegemist mündiga, vaid koopiaga mündist (sisuliselt medal). Ja lisaks on tal medali kohta ikka väga suur tiraaž (10000 eks). Ja sellistel tingimustel maksta 35 eurot on minu arvates raiskamine...

Nüüd võrdluseks paar münti (päris ehtsat münti):
7-eurone Raimond Valgre mälestusmünt - hind samuti 35 eurot, HÕBEDAST, tiraaž 7500 (väiksem kui sellel medalil);
10-eurone Sotši olümpiamängude meenemünt - ka 35 eurot, HÕBEDAST, tiraaž 7500.

Ei pea tellima posti teel, võib minna ka ise kohale ja osta Eesti Panga muuseumi poest.

Ma muidugi ei garanteeri, et nende müntide hinnad tulevikus kasvavad, kuid senimaani on kõikide läbimüüdud Eesti müntide hinnad tõusnud. Teiseks, hõbe on siiski hõbe. Isegi kui numismaatiline väärtus kaob, on hõbe midagi ikka väärt.
Ja münte tasub medalitele eelistada juba ainuüksi sellepärast, et müntide kohta koostatakse katalooge, neid on võimalik hiljem ka rahvusvaheliselt müüa.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

taivec
Sent
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Apr 2014, 09:40

Re: Mõnevõrra kahtlane 2-krooniste müük

Postitus Postitas taivec » 11 Apr 2014, 12:02

Kuule muhfff! Suur tänu sulle. Ma korra mõtlesin siin lugedes ja vaaadates sulle ka otse kirjutada, aga pelgasin tülitada. Väga hea ja asjalik vastus. Arvan, et valin Valgre mündi. Ikkagi meie oma mees ja nimiväärtus ka (vähemalt minule) ebatavalisem. Aitähh muhfff

Vasta