Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Parem karta kui kahetseda!
Vasta
Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas fengarm » 30 Dets 2012, 22:45

Annan ka laiemale avalikkusele lugeda minu ja Kaivo Lõppe juhtumi. Kogu sellele hämale kulus ära tohutu palju väärtuslikku aega niiet pettusekatse ilmsiks tulekul olin endast päris väljas. Õnneks oli kõik lõpuks päris halenaljakas ja sain isegi naerda selle üle. Edasises vestluses on välja jäetud mõned ebavajalikud osad, mis ei muuda üldpilti. Oleks saanud ka palju rohkem lühendada, kuid siis kaoks ära selle mõttetu jama üks kasulik aspekt – meelelahutus :)


Vestlus algas Mündifoorumis privaatsõnumitena:

Bold: fengarm
Tavakiri: Kaivo Lõppe

Pühapäev, 23. detsember 2012.

Selles portsus maksab vaid kahekroonine (1930 toompea) ja ilma piltideta julgen pakkuda ta eest 6 eur.

Pildid nuud muugiteemas olemas.

6 eurone pakkumine jääb. Kui äri teeme, siis andke teada.

Usun, et 6eurot sobib. kus asute? Otsin, ehk leian veel münte

Asun Võrus. Kui Te ise samas linnas ei ela, oleks kõige arukam ilmselt pangaülekanne teha ja saata münt postiga, maksaksin muidugi ka saatekulude eest. Kui leiate veel enne 1940. aastat vermitud münte, siis andke teada, hilisemad mulle reeglina nii palju huvi ei paku. Edu!

Tean, et mul oli kuskil sahtlis veel vanavanaema ja vanaema münte. otsin ning annan ohtuks teada, siis raagime tapsemalt ka kroonimündi (vb ka muu) saatmisest.

Olgu, teeme nii, head päeva ja edukat otsimist Teile!

Leidsin veel hulga kraami karbist
üks samasugune 1930a kahekroonine,
Kaks 1933A ühekroonist laulupidu,
Kaks 1932A kahekroonist h6bedat
kaks 1974a ilmselt pronks mündimoodi asi konstantin päts

Pätsu mündi moodi asi on eestlaste rootsi eksiilis tehtud mälestusmedal. Ülejäänu oli käiberaha. Igatahes on uued leiud juba head ning ostaksin kõik 8 münti ära, pakun 150 eurot. Ülekande saan teha 26. detsembril. Nõusoleku korral andke enda nimi ja pangakontonumber.

Jah, nende eeest 150€ on sobiv. sõidan õhtul teise vanaema juurde(mul on nii ena- kui isapoolne vanaema), ta on tükk aega rääkimud et tal üleliigseid münte jms kodus palju. Vaatan üle, kui müüa, suis arvan et lihtsam oleks koik korraga ühelee huvilisele.

Me võiksime teha kahe portsuna, sest kui ka teise vanaema juurest tuleb väärtuslikumaid münte, ei jää mul korraga vaba raha Teile maksta. Ehk siis need esimesed kaheksa ostaksin ära 26. detsembril ja kui tuleb veel huvipakkuvaid münte, siis ülejäänud ostan umbes kahe nädala pärast.

Vanaemal siin :
Eesti hõbe 2kroonine 1932a (4tk)
1kr laulupidu 1932 (6tk)
1930a 2kroonised mündid (6tk)
need samad mis olemas olid aga natuke rohkem
Lisaks sain siit:
2tk mingit kuldset tukat konstantin pätsi, 1974a
3tk vene ilmselt hõbe mingit münti, 1901a
Kõik on üsna heas säilivuses

Pakun 420 eurot, kui pildid ka saab.

Teil mingi msn või selline asi on? Seal vähe parem rääkida.

jah, msn on fengarm [at] hotmail.com

Lisasin teid : kelgutajad [at] hotmail.com

Niisiis jätkus vestlus msnis, ikka veel 23. detsember 2012:

Millal te pildid saate teha?

Kohe, kui soovite

Sobib täiesti, aga laadige nad üles mingile saidile, mul ei lase läbi msn saata.

Olgu, laen nad üles upload.ee saidile. Ma ei osanud arvata et mul nii väärtuslikke münte leidubveel

Selliseid leiabki tavaliselt vanainimestelt, kes müntidega ise ei tegele. Enamik on oma tee juba kollektsioonidesse leidnud

Eks jah. Kas enne paki teele panekut teete ülekande siis?

Ma võin nii teha, kui annate mulle pildid müüdavast kaubast. Hea oleks foto, kus kõik mündid on korraga peal. Hinnaline kraam siiski ja vaja on näha, et kaup ikka olemas ka on.

Teeks küll jah aga mingil tundmatul põhjusel mu juhe jamab praegu ei võta ühendust tahtsin eelkõige vene müntide pilte saata.

Ehk leiate mingi mooduse kaubast enne pildid teha kui maksetähtaeg käes on, põrsast kotis 570 euro eest oleks siiski riskantne osta ja seda ma teha ei kavatse ka.

Leian küll, ärge sellepärast muretsege saan kellegilt sõbralt muu juhtme või midagi kaamera midaiganes, see pole probleem.

Mhm, nii oleks hea.

Koostan teile listi, et saate üle vaadata täpsed kogused:
2 kr 1932 6tk
1 kr 1933 8tk
2 kr 1930 8tk
ev pronks eestlaste rootsi eksiilis tehtud mälestusmedal (teie kirjeldus antud mündile) 1974 2tk
EV kuld 1 tukat 1974 2tk
vene 20kopikat 1901 3tk

Noh 20 kop ja alla selle on väärtusetud, 50 kop ja rubla oleks juba etemad.

Palju need 50sed ja rublad on? Nagu maksavad

Vastavalt umbes 15 ja 30 eur tükist, oleneb säilivusest, servatähtedest jms.

A, mul olid minumeelest rublaseid 2 tükki seal karbis oli terve hunnik neid münte ma võtsin aint 20sed välja.

Ei ole vaja sellesse hunnikusse enam lisada, mõni teine kord.

Mis pank teil on üldse?

Swed

Noh mul SEB aga küll ma kelleltki swedi ka leiutan, endal niikuinii seb kaart hetkel miinustes.

Nojah eks ma maksan kontole mille mulle annate, aga kõige enne siiski pildid! Praegu lähen eemale, jõudu.

Proovin, uurige siis kas saate 29-30 kogu summa maksta, jõudu teilegi.

Edasi suhtlesime taas foorumis.
Esmaspäev, 24. detsember 2012


Tere! Kas Te asute Tallinnas? Kui nii, siis on mul võimalik need mündid võibolla käest-kätte ära osta. Aga enne igasugust otsest äri juurde asumist tahan siiski fotosid konkreetsest müüdavast kaubast. Edu!

Tere! Kahjuks pean teid kurvastama, ei asu Tallinnas. Pildi saab igaljuhul kaubast see selge. Kuid jah kättetoimetamise viisiks jaab post nagu eile sai raagitud. Kas see on probleemiks et ma tallinnas ei asu?

Vast ei ole probleem. Kõige tähtsam on saada fotod müntidest. Kui need olemas on, oskan juba rohkem usaldada. Läbi neti ostmine on alati riskantne ja ma ei liialda kui ütlen, et rohkem kui pooled pakkujad on olnud petturid. Vähemalt kümme korda on mulle proovitud müüa vaid sõnu ja lubadusi. Seepärast tahangi kindlalt pilte enne tehingut, sellised kogemused teevad ettevaatlikuks. Eriti turvaline oleks käest-kätte tehing või ette saadetud kaup, aga on nagu on. Ootan pilte ja siis kui need olemas, võib äri ära teha. Edu!

Usun, et panen kõik mündid kokku teen pildi siis teil selgem ülevaade. 30ndal saan paki teele panna.

Äkki sobib teile nii, kui ma maksan enne saatmist 280 ära, te panete aga teele kõik mündid ja ma müün ühe kalli mündi enda kogust maha, et katta ülejäänud 290 eurot ja maksan siis 290 nädala pärast järele. Selle kokkuleppe kinnituseks jääb antud kiri teile kui kirjalik tõestus. Samuti kaotaks ma maksmata jättes kollektsionääride seas enda hea nime, mis tähendaks sisuliselt, et järgmised 10-20 aastat poleks mul eesti kogujatega peaaegu üldse võimalik läbi käia. Kaasneks ka politseikaristus. Ühesõnaga on mul põhjusi maksmiseks küllaga.

Ma ei tea kas see juhus aga ma motlesin just sama et ma saadan peale 280t kõik ara ja siis ootan teist summat jaanuari keskpaigaks umbes. Mul pole põhjust teid mitte usaldada. ja nii on ka meile mõlemale lihtsam, ei pea 2 korda jookdma pistivahet.

Niisiis ei olegi enam muud kui vaid jääda pilte ootama. Mis arvate millal need tehtud saavad?

Kas sobib pilt, kus koik mündid panen laua peale ja teen yhe pikdi kus koik mmündid korraga peal?

Te võiks enda facebooki ka anda, sest msn ei tööta täna mul, ei lase sõnumeid läbi. facebookis oleks niikuinii lihtsam pildid ka saata. Tehke parem mitu pilti, mõned lähemalt, mõned kaugemalt. Mida rohkem fotosid, seda selgema ülevaate ma saan. Mõnda münti võiks ka ühekaupa mõlemalt poolt pildistada.

Facebooki annan siis kui esimene tehing on toimunud, arvan. olgu, pildid pole problreem kuid suurem probleem on mu juhe millega arvuti pilddid saada. mul on iphone ja vähestel mu sõpradel on apple juhet.

Pange pilt otse telefonist internetti. Testisin just ja http://www.tinypic.com laseb väga hästi. pärast avage ainult pilt ja kopeerige mulle aadress, selle panin 2 minutit tagasi telefoniga üles: http://oi50.tinypic.com/1o3d61.jpg

Jatan selle varuvariandiks kui 29ndaks muudmoodi ei saa

Miks just varuvariandiks. See on hea kiire viis pildid ära saata. Saatke esialgu kasvõi üks, et saaksin müntidele pilgu varakult peale heita.

proovisin telefoni kaudu.tinypic kui ka uploadi kaudu, ei vota kumbagi saiti lahti. proovides fb-sse laadida ta hakkas laadima, aga ei laadinud lopuni , nagu jaakski laadima. ligi pool tundi ootasin.. ei tea mis viga on

Olgu, ootame siis 29ndani. Ilma piltideta ei osta ma niikuinii.

Ehk leian varem.voimalusr, igaljuhul annan teada !

Teisipäev, 25. detsember 2012

Vaatasin veel mündikogu, kontrollisin üle.
Midagi olin valesti vaadand. Pronks konstantin pätsi omasi enam pole, on kahe kuldtukati asemel 3.

Las siis olla nii...

Kolmapäev, 26. detsember 2012

Tere! Kuidas pildistamisega lood on?

Tere.!
Saan homme korraiku kaamera sõbralt ja sellega ka võimaluse pildi arvutisse lasta!

Selge. Kus linnas te üleüldse elate? Mul on ehk võimalik üle eesti liikuda ja küllalt paljudes linnades tuttavaid kogujaid niiet võibolla saaks käest kätte ikkagi.

Ma üldiselt ei soovi kellegi teise kätte neid anda, halvad kogemused sellega. Ka siis, kui öeldakse, et on tuttav jms. Niiet peab jääma ikkagi post. Elukoht on Kohtla-Järvel. Ning liigun ka väga palju üle eesti nüüd aastavahetuse paiku ringi, ei tea isegi veel mis linnast paki 30ndal teele saan panna. Tean vaid paar tundi ette kuskohas liiklen, sellega keeruline jah. Kindlat asukohta ei ole hetkel. Loodan et see pole probleemiks. Äri saab siiski tehtud. Pildid tuleb ka õhtupoole.

Noh see käest kätte tehingu vältimine kõlab kahtlaselt. Alati on käest kätte kõige turvalisem. Hakkan aina enam mõtlema, et kas teil see kaup üleüldse olemaski on...

JAh ma saan aru et käest kätte on turvalisim. Oleks kindel koht mul siina astavahetuse paiku, kus olen, poleks probleemi, muidugi saaks käest kätte teha. Ja kui ma tahaks teid petta, siis ei aretaks ma siin üldse mitte midagi kuna see lõpeks politseiga ja pole mul neid trahve vaja. Parem õigel ajal pakk ära saata ja korras.

Aga kuna asjad kisuvad ettevaatlikkusele õhutavaks (piltidega viivitamine, käest kätte tehingu eiramine), siis võiksite ikkagi anda enda facebooki konto. Mul on tunne, et kelgutajad@hotmail on väga uus aadress ja sestap googles ei kajastugi, et tegite selle msni üksnes antud tehingu jaoks. Facebookis oleks aga Teie kohta oluliselt rohkem infot ja tehingupartneri tundmine suurte summade juures on äärmiselt oluline. Politseil võib asjaga tegelemine raske olla uute kasutajate puhul, keegi peale Teie enda ei tea ka seda, kelle arvutit te kasutate, et IP järgi isikut tuvastada. Püsivalt eksisteerinud facebook toimiks väikese kindlustusena mulle. Loodetavasti saate aru, et see pole midagi isiklikku vaid lihtsalt üldine ettevaatus postitehingute puhul. Käest kätte ei oleks mingit probleemi, aga posti teel õhumüüjaid tuleb iga kuu ette.

JAh arusaadav.
Facebook on Kaivo Lõppe.

Edasine ongi kopeeritud facebooki vestlusest:

Saan õhtul foto ka ära teha lõpuks kuskil 11 ajal. Pildid saan tehtud varem, aga arvutisse maksimaalselt 11-12 ajal. Hetkel lähen minema, proovige siis öösel sees olla. Andke oma telefoninumber ka, kui midagi kiiret, siis saab helistada.

Okei, 56******

Kell 23:48: Anna märku kui pildid saab saata. Maksega selgus, et hommikul 50, reedel 230 ja kahe nädala pärast 290. Saad nad arvutisse?

natuke läheb aega, sõber kohe jõuab siia.

Okei.

o tore, sõber ei jõuagi täna -.-
Kuid kas poleks võimalik nii, et teete hommikul 50 ära, päeva jooksul saate pildi, ja siis reedel 230, ja reedel pakk teele ?.

Enne pilte ei maksa.

Kas mingit muud moodust pole, kuidas saaks tõendada seda? näiteks kui mõni sõber saab öelda et on näind( ma aint mõnega kokku saand viimase 2pjooksul, nad saaks kinnitada), või midagi muud? Sest närvid on suht koos selle pildi pärast juba aga samas äritahaks teha

No ma ei kujuta küll ühtegi muud peale pildi ette, suulised kinnitused ei maksa midagi. Igaüks kel aru peas käituks minu olukorras samamoodi. Proovi iphonega veel laadida.

Seda kõll jah ma ise ka kui aus olla, aga selle pilditdega on vähe nigel jah kahjuks -.- Pole enam netti seal üldse, mul zeni see kaart ja seal pole netti enam neid megabaite. ütlen veel et kui ma tahaks teid "üle lasta",, poleks sel mõtet kuna politseid ei ole mängu tõesti vaja. Parem teha ausat äri.

Seda küll aga nii või teisiti tahan ikka enne oma silmaga näha, mille eest ma maksan. Puhtalt mündi nimetus ja väljalaskeaasta ei kajasta seisukorda ja detaile jne. Aga eks ma homme peale pildi nägemist maksan kui ikka saavad tehtud. Kui pildid olemas siis võib nad uploadi üles panna ja siia lingi anda, küll ma kätte saan. Smsiga võib märku anda ka.

Neljapäev, 27. detsember 2012

Ma jõudsin piltide osas lahendusele, et juhul kui neid võimalik teha pole, siis võite mündid els kulleriga ette ära saata. See toob kauba kohale vaid ühe tööpäeva jooksul ehk siis ma saan nad kiirelt kätte ja nii kui käes on, teen ka makse. Aga kui pildid ikka õnnestuvad, siis jääb nagu eile räägitud sai.

Ega ma ette eriti saata ei tahaks, proovin siiski pildid ära teha

Pakkusingi selle välja kui varuvariandi. Muide telefoniga saab ju saata ka piltsõnumi. Ehk siis mms-ga ühendada pilt ja saan ju ka foto kätte. Paar nädalat tagasi saadeti mulle sedasi foto aardeleiust, kuid nüüd meenus. Proovi järele.

Jah, kuid see maksab(vähe siiski) aga mul on ainult 0.04eur kõneaega … Pildi saab hiljem, kuid siiski täna. Kas siis saab homme maksta?.

Saab küll.

Kohe saab pildid ka.

Jään ootama.

kurat mul oli ma lasin need sõbra kaamerast just enne arvutisse aga ma ei leia neid üles kus ma need panin siin arvutis. win 8 mul, varemgi asjad kaduma läind.

ma ei saa aru kuidas saab olla nii palju põhjusi piltidga viivitamiseks! otsi kuskilt üles või lae uuesti

no ega ma enid põhjuseid niisama välja ei mõtle. no mitte ei leia kohe -.-

ma ei saa ju ka sinna midagi teha. minu jaoks on ainus varuvariant ette saatmine. kui sa aga sellega rahul ei ole, pean need pildid kuidagi ikkagi saama

kas mitte kuidagimoodi pole võimalik ilma piltidea usaldada?

ma ütlesin, et üksainus variant on ja see on kauba ette saatmine. või käest kätte tehing. lõuna eestisse, ntx tartusse ei liigu lähemal ajal? või äkki on paidesse asja?

ei ole ettte näha, kuid ma proovin need pildid saada ikkagi

vaata my documents kaust ka läbi, kõik sealsed alamkaustad. ja muidugi see et kas fotokast uuesti ei saa laadida arvutisse või?

sõbra oma oli sõber pani minema juba

anna talle 20 euri sellest 570st ära, pole ju niis uur summa kui mõelda et 550 alles jääb ja kutsu tagasi. Lubad talle selle paari päeva pärast maksta. või siis lae endale kõneaega zenile ja saada mms pildiga. zenile kõneaega ju ikka saad laadida, kui seda raha ka pole, siis ma tahaks teada, et mille eest sa paki üldse saadaksid homme?

Kuidas ma talle maksan kui raha ei ole... no selle 3 euri ma leian kuskilt küll sulas et saata.

no teed siis äkki elsiga ikkagi ette saatmise ära kui pilte ei saa. kui hommikul suht vara teele paned siis peaks samal päeval kohale jõudma ehk saaksid ikka oma ülekande juba homme

no ma ikka ei soovi ette kanda neid, asi pole teie usaldamises teid ma usaldan aga üldiselt ma selliseid asju ei tee. leidsin mõnest mündist tehtud pildid, mis on tehtud varem juba nagu siis kui mündid leidsin. siis mõned tegin eraldi igast mündist nagu. need on telefonis ainult. saan 2 pilti saata mmsiga. niipalju kõneaega ikka on

Ok saada, mis müntidest on? Või tegelt tee hoopis foto kõigist müntidest ja saada siis see, eraldi kaks münti ei ole nii hea.

läks juba 2 tükki teele -.- midagi ta laeb praegu. Oleks kohe öelnud, ei oleks hullu. Tukat ja laulupidu on,

Nojah, sain sõnumid kätte, aga pilte ei ole kaasa pandud.

Oot vaatan plingi korra äkki on boonuspunkte. Seal vaatan boonuspunkte ehk saab nii palju netti et uploadi panna mõne pildi.

proovi jah aga siis tee pilt juba rohkematest müntidest korraga. võid kroonimündid tornidesse ka laduda, et nad pildile ära mahuks.

telefon jooksis upload.ee laadimisel kokku :D:D teen restardi talle. panin välja juba kohe lülitan sisse vtan jah kui upload siis kajooksutab siis panen tinypic. muidu 2mb netti oli olemas, sellega saab mõne pildi panna küll

hea, aga tee need pildid siis ikkagi mitmest korraga

panin algul üksikust tukatist http://oi45.tinypic.com/1j441d.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; esimesena nagu üldse. kohe panen veel.

me ei tee äri, see pilt on sul osta.ee'st võetud ja töödeldud.

millest sa seda järeldad?

täke portree all nurgas joone kohal, valgustus ja kõik muu. see teema on lukus. ma ei hakka õhku ostma.

ok need on jh netist võetud kuna mul kadus juteised pildid ära -.- sellessuhtes et mingit võltsäri ma ei aja

aitab küll hämamisest

ei ole häma enam. võib ju nii teha, et panete 100 ette ja saadan asjad ära, ma ei saa seda raha niikuinii lõppkokkuvõttes endale kui ma ajaks jama

kui sa juba proovid mind petta mingisuguse netist võetud pildiga ja seda enda kauba pähe esitada siis sorri, aga ükski muu variant peale ette saadetud kauba või käest kätte tehingu ei tule enam kõne alla. ma ei usalda su pilte enam.

mul pole neid pilte praegu niikuinii, kui sobiks, võib teha 150 kogu kauba hinnaks sest mul ausalt pole nendega targemat teha kui är amüüa. kui te münte ei saa mida niikuinii ei juhtu siis on olemas vastavad organid kes tegelevad. ma pakun seda tehingut sellepärast(odavalt) et saada neist lahtimüntidest. ainukesed pildid mis mu larvutis neist müntidest on on need esialgsed kroonimündid. need panin kindlasse kausta algul

ah sa ei veena mind sellega. mul ei ole vaja seda närvikulu oodates kaupa mida ma näinudki ei ole. kui sul need on olemas siis saada ette ja asi mutt ja ma maksan peale kätte saamist. nüüd peale seda petuskeemi mida sa siin rakendasid ma teiste variantidega ei rahuldu. ma pole nii sinisilmne nagu sa ilmselt arvad.

see polen ärvikulu, kui hommikul rahateele panna pidipäevaga ära tulema saate õhtul kätte juba. mitte et ma seda arvaks, kuid saaks ju odavalt teha, lihtsalt veidike usaldust mängus, kasvõi 50 ettte, see on midagigi.

mis usaldust siin enam mängus on kui sa juba võltsitud pildiga lagedale lendad?

ma ei saa ise pilte ju teha, sain enne, kuid see kadus teadmata põhjustel ära, ka 25 ette oleksjuba piisav et ma saaks paki teele panna kogu ulatuses kõigi kaubaga.

ma ei maksa ühte eurot ka kui ma seda kaupa näinud ei ole. viimast korda ütlen sulle, et nüüd on ainsad võimalused sul mulle midagi müüa kas käest kätte või ette saatmisega. ei midagi muud, mind ei saa ümber veenda ühegi võttega

nojah, mujalt vaevalt nii odavalt saab aga nohjah.

no ümbrikutäit õhku saab küll tasuta ka

ma ei paku õhku ma pakun kaupa kasvõio kokku aint 50 euri eest saab asja lahendatud. Vähmalt 25ette 25pärast

kui sul mulle midagi saata ei ole, siis tsaupaka ja eesti kollektsionääride seas pole sul võimalik vähemalt enda nime all neid skeeme enam kasutada. 25 ette on muidugi ekstra mugav sulle, kui tead isegi et alla 64 euro ei võta politsei isegi jutule.

kui piisavalt pinda käia neile küll võtavad siis saate 65ga kogu kauba, pakuks nii ka kui muidu ei saa siis 65 jah saate kogu asja endale ja see pole enam nali ega mingi skeem vms.. see on tõde

mis kuradi asi ei lase sul neid münte siis ette saata. mul on nüüd endal ka lihtne diil, sest ma olen suht ärritunud selle valepildi pakkumise ja ca 10 tunni mingi häma ajamise peale. Diil on järgmine: sa saadad need mündid ette ja ma maksan sulle kauba kätte saamise järel need lubatud 570 eurot. Kui sa kaupa ei saada, siis järeldan, et sul ei ole neid münte ja ma määrin su nime eesti kollektsionääride seas ära, petturimärk jääb külge. see on põhimõtteliselt viie minuti töö... puht sel eesmärgil, et teised oma rahast ilma ei jääks. kõigil ei ole silma töödeldud piltide ära tundisele. Vnoh ega mina su nime ei määri vaid inimese enda teod määrivad!

See oleks asjata laim ja selle eest saan ma politseisse minna, kuna rahalisi tehinguid meie vahel toimunud ei ole.

Asjata laim on mingisuguse valepildi pakkumisest tulenev teiste ettevaatlikkusele õhutamine või?

Ei ole aga iseenesest see läheb iseenesest selle alla nime määrimine.. ok, teeme nii, et ma sebin ükskõik kuidas teile originaalse ise tehtud pildi, aga teie veel mu nime ei hakka niiöelda määrima? et lahendaks asja rhaulikult. Palju need väärt on umbes ? https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 091ae19a12

Ja kust sa enda sõnul siis need veel said?

need pole minu omad need on naise omad mul räägin taga müntidest. ta tegi pildi ja saatis

No minu arust pole meil aasta 2007 ja ammugi pole detektoristide foorumi admin Mehis kellegi naine!! http://detektorist.pro-forums.com/ftopic70.php
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

MartR
10 senti
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Okt 2012, 22:56

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas MartR » 31 Dets 2012, 00:02

jumal küll.. kus ikka jauras :lol:

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas mart » 31 Dets 2012, 00:20

meenus film, mida juhtusin äsja nägema, Moonutatud tõde (Shattered Glass, 2003), milles ajakirjanik hakkab kirjutama väljamõeldud artikleid, kuni satub liiga hoogu, konkureeriv väljaanne leiab, et värvikas häkkeriloos ei vasta ükski fakt tõele, välja arvatud see, et Nevada on USA osariik, pettur püüab jälgi varjata venna abil, kes helistab toimetajale tarkvarafirma juhina ja jätab automaatvastaja tervituse, aga lõpuks tuleb ikkagi tõde välja

ajaloo ja silmaringi huvides mainin ka eesti superajakirjanikku Gustav Reinop'it, kes osutus ka püromaaniks

kui keegi saab ostas/foorumites "liiga hea pakkumise", olen valmis aitama ja soovitan kindlasti küsida pangakonto andmed, isegi kui ei julgeta ülekannet teha
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas fengarm » 31 Dets 2012, 15:51

Võtsin mõned pildid Kaivo Lõppe facebooki profiililt, mille kaudu me ka suhtesime. Sellest võib abi olla juhuks, kui ta kunagi teise nime all jälle katsetab, aga kuidagi siiski nägu näha saab. Praegugi ei leia teda facebookist enam Kaivo Lõppe nime all vaid kutsub end varjunimega Tetrahydro Cannabinol.
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas muhfff » 31 Dets 2012, 16:00

fengarm kirjutas:Praegugi ei leia teda facebookist enam Kaivo Lõppe nime all vaid kutsub end varjunimega Tetrahydro Cannabinol
See annab tõenäoliselt aimu, miks tal nii meeleheitlikult raha vaja oli ja on. Kardetavasti on noorsandil narkoprobleem.

Pealegi on mul raske näha rohkem variante, miks noor inimene oma elu pikamas perspektiivis tühiste summade eest ära rikub (see ei kehti ainult teemaks oleva tegelase kohta). Tänapäeval on tööandjatel kombeks tööotsijaid googeldada. Ja kui suur on lootus tööle saada, kui inimene on teistelt raha välja petnud või üritanud seda teha?
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas mart » 31 Dets 2012, 20:41

fengarm kirjutas:Praegugi ei leia teda facebookist enam Kaivo Lõppe nime all vaid kutsub end varjunimega Tetrahydro Cannabinol.
Tetrahydro Cannabinol, siilipea istub
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas fengarm » 31 Dets 2012, 20:50

See ongi seesama inimene.
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

MartR
10 senti
Postitusi: 38
Liitunud: 29 Okt 2012, 22:56

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas MartR » 01 Jaan 2013, 16:48

Taustauuringute jaoks leidsin sellise saidi: http://www.facebook.com/Internetikelmid" onclick="window.open(this.href);return false; või http://www.kelmid.eu" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas muhfff » 01 Jaan 2013, 17:52

MartR kirjutas:Taustauuringute jaoks leidsin sellise saidi: http://www.facebook.com/Internetikelmid" onclick="window.open(this.href);return false; või http://www.kelmid.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Üldiselt enne teema tegemist ma isegi uurisin natuke tausta. Aga tundub, et me foorum valiti esimeseks ohvriks.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

suurpomm
50 senti
Postitusi: 78
Liitunud: 25 Apr 2011, 17:04

Re: Võimalik pettur või petturid Mündifoorumis

Postitus Postitas suurpomm » 04 Jaan 2013, 16:53

Firefoxile soovitan sellist lisa installeerida Google Image Search 0.5
https://addons.mozilla.org/en-us/firefo ... ar-images/

Ühe klikiga saab vaadata, kust pilt on "näpatud".
Pilt

Vasta