Osta.ee petturid

Parem karta kui kahetseda!
Vasta
sass107
10 senti

Osta.ee petturid

Postitus Postitas sass107 » 12 Sept 2011, 17:34

Teen siis foorumisse teema, hoiatamaks ühe osta.ee müntide müüjast.

Nimelt juuni lõpus võitsin 1 margase oksjoni, http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... d=19713983" onclick="window.open(this.href);return false;
Võtsin siis müüjaga ühendust, et millised on saatmisvõimalused ja palju tulevad saatekulud. Lõpuks leppisime kokku, et pakk tuleb lihtkirjana, kantsin siis raha üle ja jäin pakki ootama. Oodates juba nädal aega, kirjutasin müüjale, et kas ta on pakki postitanud. Müüa vastas, et tema pani pakki posti ja ei vastuta lihtkirja eest. Pakki pole ma siiani saanud, mis on ka loogiline. Kuidas ma saan seda pakki saada kui müüa paneb selle uuesti
oksjonile :evil: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... d=21195967" onclick="window.open(this.href);return false;

Loodan, et mõnele on see postitus kasulik ja üritavad edaspidi tellida tähitult, eriti kui pakk tuleb miah78 käest :) .
Samuti loodan, et kasutajad kirjutaksid siia oma untsu läinud tehinguid.

suurpomm
50 senti

Re: Osta.ee petturid

Postitus Postitas suurpomm » 12 Sept 2011, 19:56

Paistab, et sama münt! Kella 5 suunas üks mummu lõmastunud ja kella 10 suunas iseloomulik oksüdeerunud täpike:

PiltPilt

Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon

Postitus Postitas fengarm » 13 Sept 2011, 09:36

Airmaxiga tasub ka ettevaatlik olla. Ostis mult kunagi suurema koguse münte ja muudkui lubas homme maksta. Nii ta siis maksiski kaks nädalat järjest homme. Edaspidi maksis juba ülehomme ja tõelise tehinguni jõudis asi alles ca nädal peale pretensiooni esitamist. Jutt käib sellest oksjonist: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... d=15941120" onclick="window.open(this.href);return false;
Vana aja asjad (mündid, medalid, kuld- ning hõbeesemed jne) - kui Sa neid ei vaja, pakun võimalust teha vahetust eurode vastu. Kontakt: werromynt@gmail.com või privaatsõnumi teel.

Caesar
Topeltkroon

Postitus Postitas Caesar » 13 Sept 2011, 19:23

Mul ei andnud see teema rahu ja lõin sass107 saagast lisaks siis ka Osta.ee foorumisse teema:
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... 00&start=1

Nii ei pea seda asja mitte jätma, eriti kui nüüd on tõendid olemas, kindlasti politseisse avaldus teha (selleks ei pea tänapäeval arvuti tagant lahkuma isegi) ja Osta.ee'st kah trahvid tollele nutikale prouale kaela!
Kui müüja ebaõiglaselt jäetud neg. kommist ka lahti saaksid, oleks tore, aga eks näis, kuidas seal asi areneb?
Huvitavad heas säilivuses Eesti jt. Balti riikide mündid.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Kontakt:

Postitus Postitas muhfff » 13 Sept 2011, 20:05

Selle negatiivse kommentaari kohta niipalju - soovitan kirjutada klienditugi@osta.ee , kirjeldada olukorda, panna lingid müntidele ja piltidele ning paluda kommentaar neutraalseks muuta.

Kui taotlus on põhjendatud, siis muudetakse kommentaar neutraalseks. Positiivseks klienditugi kommentaari muuta ei saa ega ka ära ka kustutada.

Selleks et kommentaari kustutada, peab olema avatud pretensioon.

Aga soovitan ikka asja edasi ajada.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

sass107
10 senti

Postitus Postitas sass107 » 14 Sept 2011, 17:22

Suured tänud sellise tagasiside eest. Eriti tänan Caesar'it kes viitsis sellest osta.ee foorumisse kirjutada.
Võtsin muhff'i nõu kuulda ja saatsin kirja klienditugisse, eks ole näha mis sealt vastatakse.
Kõige rohkem on kahju sellest, et jäin pretensiooni'ga hiljaks, sest siis ei olnud mingeid tõendeid ja ma tellisin lihtkirjana mis võibki ära kaduda.
Politseid ei hakka sellega tüütama, see summa ei ole väga suur ja ega osta kasutajad ikka ei teaks, et nende seas pettis on. Seetõttu hakkasingi infot levitama, et ennetada teisi selliseid juhtumeid.
Nüüd jääb üle ainult oodata ja vaadata mis osta.ee teeb.

Caesar
Topeltkroon

Postitus Postitas Caesar » 14 Sept 2011, 18:49

Võta heaks! Teinekordki aitan, kui oskan. :)
Küll politsei asjus olen veidi erimeelt, soovitan ikka neile avaldus teha. Mis sest, et summa on vanas rahas vaid 100 krooni, kelmus ja vargus on see ikkagi! Kas me peaksime seda tolereerima?
Küsimus pole niivõrd raha tagasisaamises, vaid ajapikku koguneb neid avaldusi rohkemgi politseile ja ühel ilusal päikselisel päeval saab too moor korralikud vitsad. Seda enam, et ta lausa küsib seda: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... ad_id=5375" onclick="window.open(this.href);return false;

Osta.ee pole siiski nüüd karistusorgan. Parim mis sa neilt saad on kommentaari neutraalseks. Võiks püüda raha tagasi saada, aga neil on tähtajad pretensioonidele ja värgid. Kuigi antud juhtumil on see absurd ka, oleksid varem pretensiooni esitanud - oleks sinu sõna vaid müüja sõna vastu olnud. Nüüd, kui tõendid olemas, on aeg jälle justkui ümber. Täiesti huvitav oleks teada mida nad vastavad?
No vähemalt politsei jaoks veel pole aeg ümber.
http://politsei.ee/et/nouanded/kannatanule/index.dot" onclick="window.open(this.href);return false;
Lehekülje alt leiad nõu ja paremalt ülalt rippmenüüst saad avaldust esitada.
Huvitavad heas säilivuses Eesti jt. Balti riikide mündid.

Kasutaja avatar
Andvari
Viiekroonine

Postitus Postitas Andvari » 15 Sept 2011, 17:47

Täna kammisin netis ja leidsin sellise asja:
http://www.osta.ee/19035807" onclick="window.open(this.href);return false; ja hetkel siis müügis olev http://www.osta.ee/21322545" onclick="window.open(this.href);return false; .
Eh siis esimesel oksjonil müüdud münt uuesti müüjal müügis. Tundub, et AnduP ja Vilkin ka kõige ausamat mängu ei mängi OSTA-s. Tõenäoliselt tegemist sellega, et tuttav ajab tuttaval hinda üles! Nii, et kui AnduP oksjonil pakub Vilkin või vastupidi tasub olla ettevaatlik.

hasarmavet
Sent

Postitus Postitas hasarmavet » 19 Nov 2011, 17:42

Tere kõigile.

Osta.ee paistab üleüldse pettureid soosivat, minu lugu siis lühidalt järgmine.
Ostsin jope oksjonilt, petturi kasutajanimi osta.ee-s, see siis kes jope müüs mulle, on soots07. Ja nii ma jäingi oma rahast ilma, raha kanti osta.ee poolt ikkagi müüja kontole.
Nüüd järgmine lugu jälle, ostsin sellesama osta.ee kasutaja käest, kellest ka eespool juttu, miah78 käest mälukaardi ja adapteri, kaupa pole tulnud, kuigi oleks pidanud, müüja vastab, et pikad tarneajad eesti postil.
Loodan, et minu postitusest on kellelegi kasvõi natukenegi abi.

Administraatori märkus: muutsin postitust, jätsin minimaalse vajaliku info. Võib-olla kustutan ka selle hiljem ära. Põhjendus järgmises postituses.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Kontakt:

Postitus Postitas muhfff » 19 Nov 2011, 19:04

hasarmavet kirjutas:Osta.ee paistab üleüldse pettureid soosivat, minu lugu siis lühidalt järgmine.
Ostsin jope oksjonilt, petturi kasutajanimi osta.ee-s, see siis kes jope müüs mulle, on soots07. Ja nii ma jäingi oma rahast ilma, raha kanti osta.ee poolt ikkagi müüja kontole.
Nüüd järgmine lugu jälle, ostsin sellesama osta.ee kasutaja käest, kellest ka eespool juttu, miah78 käest mälukaardi ja adapteri, kaupa pole tulnud, kuigi oleks pidanud, müüja vastab, et pikad tarneajad eesti postil.
Tähendab, mõistan muret ja nii edasi, kuid kuigi tegemist on mündifoorumi vaba teema rubriigiga, on siiski tegu mündifoorumiga.

Kui panna siis alajaotusesse kõik osta.ee petturid, siis on siin lõpuks tuhandeid lehekülgi läbu. Antud teema on mõeldud eelkõige selleks, et hoiatada mündihuvilisi petiste eest.
Riiete, arvutitarvete jne jaoks on omad foorumid.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta