Petturid osta.ee's

Parem karta kui kahetseda!
Vasta
Allan
Topeltkroon
Postitusi: 265
Liitunud: 28 Apr 2017, 20:47

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas Allan » 16 Veebr 2023, 22:20

Ahah, et kui ma nüüd hakkan enda registrisse kõiki münte lisama, mis on minu kaudu tulnud siis oleks ma kõikides settides esimene ilmselt. Väga huvitav, et mvahtral on õigus volitada kedagi kolmandat lisama oma setti münti, mis ei ole isegi tema oma. Mvahtra, kas ma võin Meelise MS67-d enda setti ka lisada? Hirnu herneks ennast :lol: :lol: :lol:

Aga ausalt ma ei taha kellegiga vaidlema hakata. Pealegi need olid ainult üksikud näited, mis ma välja tõin. Ma võin seda nimekirja veel väga palju pikemaks teha. Eesmärk oli selles, et võiks ära lõpetada selle üksteisele ära panemise ja üle laskmise ning hoidma normaalset õhkkonda. Kes ei suuda normaalne olla siis ülejäänud ei pea ka sellist käitumist tolereerima ja see on täiesti okei need probleemid siin välja tuua!
Peamiselt huvitavad mind täna Eesti Wabariigi vigamündid.

Dollar1
Sent
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Veebr 2019, 13:31

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas Dollar1 » 17 Veebr 2023, 17:05

Postitas Allan » 16 Veebr 2023, 21:20

Ahah, et kui ma nüüd hakkan enda registrisse kõiki münte lisama, mis on minu kaudu tulnud siis oleks ma kõikides settides esimene ilmselt. Väga huvitav, et mvahtral on õigus volitada kedagi kolmandat lisama oma setti münti, mis ei ole isegi tema oma. Mvahtra, kas ma võin Meelise MS67-d enda setti ka lisada? Hirnu herneks ennast :lol: :lol: :lol:

Zubini set: 01.12.2021 Estonia 1928 - 1939
By Allan.
Pilt räägib rohkem kui 100 sõna
Image 17.02.2023 at 15.59.jpg
.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.

Viljar
10 senti
Postitusi: 35
Liitunud: 23 Juul 2017, 09:53

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas Viljar » 17 Veebr 2023, 19:01

Ma tavaliselt foorumites sõna ei võta, sest ei taha laskuda mõtetutesse vaidlustesse, kuid, kui ma näen, et kellegile tehakse väga liiga, siis pean siiski sellest teada andma! Tahan öelda mõne sõna selle ,, viimase huumori'' kohta: kuna need mündid saadeti läbi minu NGC-sse, siis konkreetselt saadetud 2011 1€ ja 2€, ei olnud keemiaga matiks tehtud, ei olnud paatinat peale lastud tekkida, ei olnud mitte kuidagi manipuleeritud mündid! Kasutaja dollar1 suhtes on see süüdistus täiesti vale ja ma võin ka kohtus selles osas tunnistajaks tulla ja need mündid kohtusse kaasa võtta....

Parimate soovidega,
Viljar

all
Kroon
Postitusi: 152
Liitunud: 12 Juul 2012, 00:44

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas all » 17 Veebr 2023, 19:21

No see mingite mõtetute karbikleebiste pärast kaklemine jummala poogen. Istuge kasvõi need endale sisse.
Aga UNC kupüüri pähe kortsutatud kupüüri müümine on pettus selle sõna otseses mõttes.
/üks lause eemaldatud 2023-02-23 - muhfff/
Täielik võhik

Kasutaja avatar
Astra
50 senti
Postitusi: 79
Liitunud: 21 Veebr 2020, 15:14

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas Astra » 17 Veebr 2023, 21:04

Päris tore laadaplats siin.

Ma olen Dollariga korduvalt tehinguid teinud ja kõik on alati korrektne olnud.

Asju võib elus tõesti juhtuda, aga teda petturiks pidada on mõttetu lalin.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas muhfff » 17 Veebr 2023, 21:22

Mulle üldiselt ei meeldi postitusi tsenseerida, aga et valeväited ei hakkaks oma elu elama, siis ma eemaldasin Allani palvel osa ta postitusest, mis ei vastanud tõele.

Lisaks eemaldasin ühe topeltpostituse.

Tulles registrites võõraste müntide kasutamise teema juurde, siis ma tõttöelda ei saa aru, mis selle asja mõte üldse peaks olema?
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Räimo
Sent
Postitusi: 3
Liitunud: 16 Veebr 2023, 22:18

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas Räimo » 17 Veebr 2023, 22:25

Kui nüüd aus olla, siis see 2015 2€ pf lipu kaotamise jutt lasti ringele, kuna mr.z küsis oma pf 68 eest utoopilits hinda ja sellel ei ole reaalsusega midagi pistmist. Samas loll lugu kui inimesed nii naiivsed on.Kui nüüd mõelda selle 25 kroonise peale, nagu mainitud, pangapangend on puutumata, ehk siis Dollar lähtus sellest mis eesti pank kunagi lubanud oli.Ei süüdista kedagi, aga mina ostsin kunagi Ringo käest 1992 a. 100 krooni lillas pangapakendis, kuid googeldades selgus, et mingi aeg enne oli sama kupüür lahtiselt müüdud.

mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas mvahtra » 17 Veebr 2023, 22:30

Allan kirjutas:
16 Veebr 2023, 22:20
Ahah, et kui ma nüüd hakkan enda registrisse kõiki münte lisama, mis on minu kaudu tulnud siis oleks ma kõikides settides esimene ilmselt. Väga huvitav, et mvahtral on õigus volitada kedagi kolmandat lisama oma setti münti, mis ei ole isegi tema oma. Mvahtra, kas ma võin Meelise MS67-d enda setti ka lisada? Hirnu herneks ennast :lol: :lol: :lol
Allan,2 EURI PF 70 münt oli isiklikult minu oma ja see mida ma sellega edasi tegin ei puutu küll sinusse !

seose Meelise MS67 teemaga tuletan sulle meelde 2021 talve ,kus sa soovisid osta temalt enne registrite lukkupanemist 10 ja 20 senti MS 67 kasutusõigust...

Räimo
Sent
Postitusi: 3
Liitunud: 16 Veebr 2023, 22:18

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas Räimo » 17 Veebr 2023, 22:37

ja ärge unustage eesti kulda

mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: Petturid osta.ee's

Postitus Postitas mvahtra » 18 Veebr 2023, 12:19

Allan, teen ametliku ülekutse ,kuna sa kutsusid mind privaatsõnumitest valetajaks.Lahendame selle asja suurte poiste kombel. Sa väidad,eet 2 eur 2011 PF 70 pole kunagi minu oma olnud ,mina väidan aga vastupidist.
Võtame Kaupo vahekohtunikuks ja deponeerime nädala jooksul tema arvele 5000€(sinusugusele eesti kõige kõvemale mündimehele peaks see peenraha olema). Sina esitad Kaupole tõendid ,et see münt POLE kunagi minu oma olnud,minda tõestan ,et see münt oli minu oma( Viljari esitab minu volitusel Kaupole asjassepuutuvad meilid ja arved). Kaupo otsutab kellel õigus ning see kellel oli õigus saab vastaspoole raha. Lihtne ! Kaotaja pool esitab foorumis ametliku vabanduse ning teda võib ametlikult valetajaks ja laimajaks kutsuda. Nõus?

Vasta