5 krooni Metkits PL või mite?

Kas käsi kullas või p... mullas?
Vasta
Kasutaja avatar
Huviline007
Viiekroonine
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Juun 2019, 21:40

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas Huviline007 » 18 Veebr 2021, 22:05

Sellele küsimusele vastab NGC hindaja vastavalt hetke emotsioonile ja tujule ja see on ette ennustamatu!

mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas mvahtra » 19 Veebr 2021, 10:28

Mina kaldun uue pildi valguses pigem prooflike poole

Kasutaja avatar
Huviline007
Viiekroonine
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Juun 2019, 21:40

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas Huviline007 » 19 Veebr 2021, 20:57

mvahtraga nõus!

vilkin
5 senti
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Veebr 2012, 17:49

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas vilkin » 25 Veebr 2021, 00:33

Tere. Mis teemadel mehed arutavad :lol: . Mingi pime oksjon ja sõbra ülepakkumine. Edu Teile. teinekord võite helistada või otse kirjutada. Kui leht on tehtud, et numismaatikutele teadmisi edasi anda ja küsimustele vastata. Siin aga muhhff laseb sajaga külamuttidel minna. Küsimus on? Mida teie teeksite nende müntidega, mida Teil vaja enam pole oma kogus. Ma ei leia siin sellist nurka , et HEATEGEVUSELE annetus. See kuidas mina oma kaupa välja panen saate komenteerida osta.ee keskonnas küsimustega, mitte siin klähhvida!!! Vanust ikka Teil on kui olen Teid näinud mõnel 06:00 kokkutulekult vms., eks see tulebki ajaga ja vanusega, mis teha. Andke minna FB mündikogujad. Seal saate rohkem tähelepanu.
..... ON SEE TEIE TEGEMINE. KAUPO. PEAKSID IKKA KONTROLLI ROHKEM PIDAMA.

Siin all 5 kroonisel juttu coins.ee . See oli minu münt seal oksjonil.
Mida sa tõmbled - mvahtra osta, see münt ära, saad pärast ostas maha müüa ja küll keegi sõber üle pakub või anneta . Ei

Andvari kirjutas: ↑17 Veebr 2021, 15:09
mvahtra kirjutas: ↑17 Veebr 2021, 09:51
"Irriteerisin " siin ühte kitse pangakomplekti müüjat,kuna ei viitsi pärast ostja ja ostaga deposiidi üle vaielda. Siin müüja pole eriti huvitatud ,et asjasse selgust tuua..
Nüüd on järgmisel kasutajal võimalus küsida "asjatundjate" nimesid...
https://www.osta.ee/75-aastat-eesti-vab ... 82845.html
Anname siis tuld ...
Andvari küsis 17.02.2021 15:12
Tere. Te ei pea kapslit avama selleks, et aru saada mis säilivuses münt on. Tehke lihtsalt suured kvaliteetsed pildid mündist. Saate äkki mõne euriku rohkem ja jäävad ära oksjonijärgsed sekeldused. Edu!

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas mart » 25 Veebr 2021, 08:30

vilkin kirjutas:
25 Veebr 2021, 00:33
Nüüd on järgmisel kasutajal võimalus küsida "asjatundjate" nimesid...
https://www.osta.ee/75-aastat-eesti-vab ... 82845.html
edasiliikumise huvides mõtlesid ilmselt https://www.osta.ee/75-aastat-eesti-vab ... 82845.html
vilkin kirjutas:
25 Veebr 2021, 00:33
See kuidas mina oma kaupa välja panen saate komenteerida osta.ee keskonnas küsimustega, mitte siin klähhvida!!!
mainitud oksjoni müüja on "eraa", mis kontosid sa veel kasutad?

"klähhvimisi" oleks vähem, kui pildid oleks piisavalt hea kvaliteediga, ettevaatlikuks teeb ka, et müüjal oli varem vaid 2 müüki ja aktiivsem tegevus on aastaid tagasi.
antud juhul vähemalt ka minu jaoks oli siin "klähhvimine" kasulik, toodi välja kahtlane oksjon, mis loodetavasti hoidis uue pildini ära foorumiosaliste pimepakkumisi
Viimati muutis mart, 25 Veebr 2021, 09:09, muudetud 1 kord kokku.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas muhfff » 25 Veebr 2021, 09:04

vilkin kirjutas:
25 Veebr 2021, 00:33
Mis teemadel mehed arutavad
Ilmselgelt väga tõsistel teemadel. Isegi tõsisematel, kui alguses tundus.
Kui alguses oli küsimus ainult mündi n-ö ehtsuses, et kas on ikka algupärane prooflike münt või on münt hiljem välja vahetatud, siis nüüd on mul tegelikult ka lisaküsimus - kas Sa tegeled hinnakergitamisega?
Mina näiteks ei teadnud, et "eraa" oksjonite puhul peaks Sinu poole pöörduma, et see on Sinu konto. Minu teada on Su osta.ee kasutajanimi vilkin, mida kasutades oled Sa seal oksjoni all ka usinalt pakkumisi teinud. Milliste kontode puhul veel Sinu poole peaks pöörduma?

Ja nagu Mart mainis, välja toodi "kahtlane" oksjon, mille üle arutlemine on väga okei. Paljudel müüjatel on ka komme ebamugavatele küsimustele mitte vastata, mistõttu need ei muutu ka nähtavaks.

Annetused võid panna ostu-müügi alafoorumisse.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1624
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas Andvari » 25 Veebr 2021, 12:23

Selline tunne tekib, et ma oleks nagu midagi valesti teinud.
Sa oled numismaatikaga tegelenud piisavalt kaua, et teha vahet mündi säilivustel. Mingi hämamine käib oskjonil. Kuna sa ei ole teinud normaalseid pilte mõlemalt poolt, siis selles valguses ma pigem arvan, et antud münt on ikkagi tavasäilivuses ja ringi vahetatud.
vilkin kirjutas:
25 Veebr 2021, 00:33
mitte siin klähhvida!!!
Mitte keegi ei tule mulle ütlema mida ma võin kuskil kirjutada, ütelda või mõelda!
Iga inimene vastutab ise oma sõnade ja tegude eest! Sama moodi ka mina.

mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas mvahtra » 25 Veebr 2021, 13:52

To Vilkin -nothing personal ,its only business..
coinsi 5 kroonise PL kitse ostsingi mina ära. Olen neid viimasel aja mitmeid ostnud ja ostaks veelgi kui pakutakse.. Kelle on ,võite privas pakkuda..
Ka eile vaatasin ühte meenemündi kitse,kus sisu oli tavamündi vastu ära vahetatud.Kahjuks jäi tehing katki..
Sa ise oled vana mündimüüja,peaksid ju teadma PL ja tavakitsel on silmaga nähtav vahe-ei pea isegi kapslit avama.
Juhul kui ise pole kindel ,tee korralikud pildid ja lase ostjal otsustada

vilkin
5 senti
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Veebr 2012, 17:49

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas vilkin » 25 Veebr 2021, 14:05

Tere veelkord.Kirjutasin selle ikka "nutta või naerda " teemal. Küsimus ei ole sellel 5 kroonisel ainult. Milliseid kommentaarid on minu poolt müüdavate esemetega osta.ee

vilkin
5 senti
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Veebr 2012, 17:49

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas vilkin » 25 Veebr 2021, 14:07

Tere. Loomulikult saad teha kuidas süda lubab. Pean silmas, et minu müüdavate esemete kom on ikka väga lapslik ja hale.

Vasta