killing?

Ei tea millega tegu? Küsi, äkki keegi teab
Post Reply
ernst
Sent
Posts: 2
Joined: 03 Jan 2021, 19:47

killing?

Post by ernst »

Kas oskate täpsustada aega ja kohta. Originaal?
https://www.osta.ee/killing-149367690.html
aldok2
Viiekroonine
Posts: 936
Joined: 23 Aug 2015, 08:44

Re: killing?

Post by aldok2 »

Vt näiteks siit: https://www.ma-shops.com/arto/item.php?id=2514

Üpris tavaline münt ja antud säilivuses hindamatu :)
mart
Kahekümneviiene
Posts: 2963
Joined: 12 Dec 2011, 19:52
Location: Tallinn

Re: killing?

Post by mart »

"õige hinna saamiseks" peab neid rohkem omada, võivad olla ka aukudega ja siis nad lasta teha ketiks, säänseks robutseks ja siis võiks seda ketti veel millegagi töödelda, et tuleks paatina...

ja siis müüa seda kaevajate foorumis koos mingi roostes rauatükiga, mis näeb välja nagu nuga või muu relv ja mängida kogu raha eest lolli, sest õige raha tuleb õige lollimängimisega
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid
User avatar
Huviline007
Viiekroonine
Posts: 737
Joined: 25 Jun 2019, 21:40

Re: killing?

Post by Huviline007 »

Pagan! Mart! ma oleks pidanud 6-8 aastat tagasi seda sinu praegust loengut kuulama!
Müüsin kogu oma keskaja kogu (Läänemaa, Reval, Tartu, Riia, jne.) maha läbi GHCoinsi oksjoni - sentide eest. Kartsin metalliotsijaid-arheolooge - kes igal aastal midagi leiavad + pluss üks suurem Soome päritolu kollektsioneer olevat surnud ning tema mündid turule tulevat! Legend või mitte aga mina tookord uskusin!
Oleks tõesti võinud nendest müntidest mõned kümned keskaegsed ehted vemmeldada!:) ja siis lolli mängida!
Võib olla ka kuhugi näitusele jõuda?
Hea mõte igatahes! Pagan!
Tervitades!
aldok2
Viiekroonine
Posts: 936
Joined: 23 Aug 2015, 08:44

Re: killing?

Post by aldok2 »

Huviline007 wrote: 07 Jan 2021, 22:19 Oleks tõesti võinud nendest müntidest mõned kümned keskaegsed ehted vemmeldada!:) ja siis lolli mängida!
Loodetavasti ei võta nn "lollid" seda tõsiselt ja ei torma oma münte eheteks taguma...
mart
Kahekümneviiene
Posts: 2963
Joined: 12 Dec 2011, 19:52
Location: Tallinn

Re: killing?

Post by mart »

aldok2 wrote: 08 Jan 2021, 13:22 Loodetavasti ei võta nn "lollid" seda tõsiselt ja ei torma oma münte eheteks taguma...
ülejäänud korralike hind tõuseb
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid
Post Reply