"Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Nägid kuskil midagi huvitavat? Jaga teistegagi!
Vasta
Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine

Re: "Pärlid" ehk siis kas nutta või naerda?

Postitus Postitas Andvari » 28 Mai 2021, 11:36

Tere. Kuna ma väga ärimees ei ole, siis ostas müügiga tegelen harva. Sellest tulenevalt asjaga päris täpselt kursis ei ole. Aga viimasel oksjonil ei lasknud oksjoniinfot muuta. Lasi vaid pilte muuta( kustutada, lisada). See küll ei olnud mündimüügioksjon.

mvahtra
Viiekroonine

Postitus Postitas mvahtra » 28 Mai 2021, 12:14

Andvari kirjutas:
28 Mai 2021, 11:36
Tere. Kuna ma väga ärimees ei ole, siis ostas müügiga tegelen harva. Sellest tulenevalt asjaga päris täpselt kursis ei ole. Aga viimasel oksjonil ei lasknud oksjoniinfot muuta. Lasi vaid pilte muuta( kustutada, lisada). See küll ei olnud mündimüügioksjon.
Kui pakkumisi on juba tehtud ei lasegi infot muuta ..saadki ainult vajadusel pilte lisada..

margusmaki
Kroon

Postitus Postitas margusmaki » 28 Mai 2021, 12:32

Norm!

meenutas mulle kohe seda :D

Pilt

21saj, pildistame kosmosest tikutopse ja auto numbrimärke ja gigamega kaameratega universiumi test otsa aga ikka ei ole ühtegi korralikku lumeinimese või ufo pilti :D

margusmaki
Kroon

Postitus Postitas margusmaki » 28 Mai 2021, 12:33

mvahtra kirjutas:
28 Mai 2021, 12:14
Andvari kirjutas:
28 Mai 2021, 11:36
Kui pakkumisi on juba tehtud ei lasegi infot muuta ..saadki ainult vajadusel pilte lisada..
Ahaa.. jälle olen targem!

mart
Kahekümneviiene

Postitus Postitas mart » 28 Juun 2021, 11:49

wuhani viiruse kõrval on suvisteks laatadeks vaja "vaktsineerida" ka rõngastega "müntide" osas:
https://www.osta.ee/kaelaraha-kannaga-r ... 03395.html

mina saan piltide järgi aru, et koopia ja kui kirjeldust lugeda, on jokk: "Ei ole originaal,kuna originaal maksab 300 €"

samasugust nagu-kraami tuleb ilmselt suveks ka laatadele ja kui u 20e tekitab kahtlust, siis 100e või 200e küsides võib isegi jääda mulje, et võib olla originaal.

sama lugu on ka lusikaks tehtud müntide või nüüd pigem "müntidega":
https://www.osta.ee/munt-lusikas-152240262.html

ise pole veel ühtegi sellist näinud, vaid korra kuulnud ja ostast on 1-2 läbi käinud, aga aliexpressist saab neid u euro tükk
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Vasta