Münditropside ladustamise ideid

Müntide hoiustamine, puhastamine jmt. Küsi nõu või jaga tarkust!
Vasta
makke22
10 senti
Postitusi: 32
Liitunud: 26 Apr 2011, 13:34

Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas makke22 » 22 Dets 2020, 13:27

Tere

sooviks uurida, kuidas foorumikaaslased münditropse hoiustavad?
Endal nad hetkel lihtsalt sahtlis, aga sooviks kuidagi viisakamalt neid hoiustada. Põgusalt guugeldades leidis dollarite tropsidele on karbid ilusti olemas, aga eurode omasid silma ei hakanud. On häid ideid jagada?

Parimat
makke22

VilkVarustus
10 senti
Postitusi: 26
Liitunud: 22 Okt 2017, 18:10

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas VilkVarustus » 13 Veebr 2021, 10:55

Klientide soovil ja nõudmisel on SAFE e-poes mündirullidele mõeldud plasttuubid 2€ mündirullidele. See on kindlasti üks võimalusi.
Tootelink: Plasttuub 2€ mündirullile

Ise olen hoidnud 2€ mündirulle SAFE kogumiskarbis. Selle jaotised on muudetava suurusega.

Kasutaja avatar
Huviline007
Viiekroonine
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Juun 2019, 21:40

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas Huviline007 » 14 Veebr 2021, 02:45

Originaalpakendis näiteks?
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.

martO
50 senti
Postitusi: 87
Liitunud: 27 Mär 2013, 19:45

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas martO » 15 Veebr 2021, 18:58

Ja neid 10-rulli originaal-karbikesi ... hoian ma loomulikult originaal-kaubaalusel. :D

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas mart » 15 Veebr 2021, 20:54

martO kirjutas:
15 Veebr 2021, 18:58
Ja neid 10-rulli originaal-karbikesi ... hoian ma loomulikult originaal-kaubaalusel. :D
kule jah, ilgelt tüütu oli nende pärast uut maja osta ja seal pidi ka paar ust aluste pärast ära lõhkuma
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
Huviline007
Viiekroonine
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Juun 2019, 21:40

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas Huviline007 » 15 Veebr 2021, 21:46

MartO - Kaubaalusel!?
Mart - päkapikk oled või? Hmmm? Mul jäi nagu teine arvamus sinust!
Pildil kujutatud näide on lihtsalt tõsiasi, et münte võib ladustada nende originaalkarpides! Minule tundub see parim variant! Pakend mis on mündile mõeldud ja milles ta loodi on kõige õigem!! Minu arvates! :)
Kui see loodud häll tundub kellelegi vale! Või kui see tundub kallis ... (originaalkarp maksab täna antikvariaadist ostes 5-20eur see konkreetne pappkarp) - las ta siis olla! Ostke kilekott!
Muidugi ehitab mõni tegelane endale 20 eur eest maja, las ta elab siis seal - kas sina ka Mart? Kutsud külla? Tuleks hea meelega tutvuma!:)

Kasutaja avatar
Huviline007
Viiekroonine
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Juun 2019, 21:40

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas Huviline007 » 15 Veebr 2021, 22:08

Lihtsalt reageerisin foorumi küsimusele ja usun, et minu ettepanek on hetkel mündihuvilisele rahaliselt soodsaim ja sisuliselt parim aleternatiiv!
Mardid (O ja ilma Ota) - mis see teie ettepanek münditropside ladustamiseks oli ... ??? Lihtsalt huvi pärast küsin?

Kasutaja avatar
Huviline007
Viiekroonine
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Juun 2019, 21:40

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas Huviline007 » 15 Veebr 2021, 22:24

Mart!? ...

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas mart » 15 Veebr 2021, 23:53

mul pole neid nii palju, et peaks sellega pead vaevama, 2-euroste suuremad partiid sain kaelast ära, need ootasid nurgas plokk ploki peal

kui juba rullide kaupa koguda, siis ilmselt hoiaks alguses sahtlis mingites karpides "silgud karbis", et olulisem info oleks näha, muidugi peab ostes vaatama, et kui pakendil pole kirjas, vähemalt ühe põhikülg oleks otsas näha, muidu pärast hakka mõistatama, nagu mul on üks läti rull, mille ilmselt müün loteriina - kui avades on lubatud kraam, 55, kui pole, soovi korral saab 50nega, ei taha rulli ise avada, avatud rullidega on päris tüütuid kogemusi
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1624
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Re: Münditropside ladustamise ideid

Postitus Postitas Andvari » 16 Veebr 2021, 10:14

Huviline007 kirjutas:
15 Veebr 2021, 21:46
MartO - Kaubaalusel!?
Mart - päkapikk oled või? Hmmm? Mul jäi nagu teine arvamus sinust!
Pildil kujutatud näide on lihtsalt tõsiasi, et münte võib ladustada nende originaalkarpides! Minule tundub see parim variant! Pakend mis on mündile mõeldud ja milles ta loodi on kõige õigem!! Minu arvates! :)
Kui see loodud häll tundub kellelegi vale! Või kui see tundub kallis ... (originaalkarp maksab täna antikvariaadist ostes 5-20eur see konkreetne pappkarp) - las ta siis olla! Ostke kilekott!
Muidugi ehitab mõni tegelane endale 20 eur eest maja, las ta elab siis seal - kas sina ka Mart? Kutsud külla? Tuleks hea meelega tutvuma!:)
Mardid tegid ju nalja! Mis antikvariaadist neid pappkarpe leida võib? Rullide ladustamiseks väga head varianti ei teagi. Kui neid (näiteks 2.- euroste) rulle palju on, siis võiks neid nii presenteerida, et rulliotsad oleks nähtaval.

Vasta