Luulekonkurss "Sahtlist raamatusse"

Kõik, mis ei puutu otseselt müntidesse + "jutunurgad". Seaduse ja sündsuse piires, muidugi!
Vasta
Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Luulekonkurss "Sahtlist raamatusse"

Postitus Postitas fengarm » 25 Okt 2013, 11:50

Tähelepanu need, kes oskavad kirjutada luulet, ükspuha kas riimilist või mitte, ja need, kes arvavad, et ei oska, kuid näevad, et kõik pole korras.

Käimas on ühiskonnakriitiliste punkluuletuste konkurss, vaata linki ja võta osa!

http://fil.ee/?mid=luule" onclick="window.open(this.href);return false;
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Luulekonkurss "Sahtlist raamatusse"

Postitus Postitas muhfff » 25 Okt 2013, 12:09

Ühiskonnakriitikaga seoses tuleb mulle alati meelde Psychoterrori "Ära maksa maksu".

Olgu see siis inspiratsiooniks algajatele luuletajatele : )

Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Luulekonkurss "Sahtlist raamatusse"

Postitus Postitas fengarm » 29 Okt 2013, 00:07

PUNKARID JA MÕTLEVAD INIMESED!

17 päeva on veel aega kirjutada 3 ühiskonnakriitilist või punkluuletust, et need 15. novembril konkursile saata, mille abil on Sul võimalik saada raamatusse, mis annab kõigele nõmedale SÕNAGA NÄKKU juba teist korda! Mina saatsin enda üllitised mõni minut tagasi ära, nüüd on Sinu kord juhul, kui Sa ise sõnaga lõuksi ei taha saada! Kuradi kurat, kuhu jääb võitlusvaim ja konkurents??? Otsi oma muusa üles ehk vaata enda ümber ning näe, mis toimub... raisk!

Konkursi veebileht: http://www.fil.ee/?mid=luule" onclick="window.open(this.href);return false;
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Luulekonkurss "Sahtlist raamatusse"

Postitus Postitas fengarm » 20 Nov 2013, 18:41

Palun mõni minut Sinu aega ja abi.

Luulekonkursi "Sahtlist raamatusse" hindamine on alanud ja kõik luuletused avalikud. Minu tööd on nimetusega Võru-02. Pea meeles, et Sul on üks hääl iga maakonna kohta ja olen ülitänulik, kui annad Võru maakonna hääle mulle. Vaata lähemalt siit: https://www.facebook...98987676898794/" onclick="window.open(this.href);return false;

Harju-34 on minu onu Ardi Parijõgi osalus, ka tema ootab hääli.

Sa pole muidugi kohustatud just meie poolt hääletama, aga edu sellistel avalikel hääletustel paraku ei seisnegi suuresti objektiivsuses, vaid selles, kes hääletuseväliselt rohkem inimesi veenab. Loodan, et veensin Sind. Veelgi õnnelikum olen muidugi, kui Sinu hääled meie poolt on ühtlasi ka objektiivsed :)

Palun jaga infot ka enda sõpradega :)
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

platinum
Viiekroonine
Postitusi: 612
Liitunud: 19 Mai 2012, 00:02

Re: Luulekonkurss "Sahtlist raamatusse"

Postitus Postitas platinum » 20 Nov 2013, 19:46

1. link ei tööta.
2. miks sa seda teed?

Vasta