Tõestisündinud lood

Kõik, mis ei puutu otseselt müntidesse + "jutunurgad". Seaduse ja sündsuse piires, muidugi!
Vasta
Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Tõestisündinud lood

Postitus Postitas fengarm » 25 Veebr 2013, 20:56

Paistab, et pole kohta tõestisündinud lugudele. Eks ma siis mängin maailmaparandajat ja teen selle koha. Siia teemasse postitage AINULT tõestisündinud naljakaid juhtumisi, rangelt reaalsest elust võetud räpast kulda!

---

Teen otsa lahti paar aastat tagasi onult kuuldud juhtumiga. Teie suurema naudingu nimel vormistan selle lonkavalt ilukirjanduslikuks tekstijupiks ja loodan, et rahuldute. Miski pole liialdatud, muudetud üksnes nimi.

Aromaatne õhtu

Olnud kord üks asjalik punt metsamehi, tegid päevast päeva tööd ja said korralikku palka. Üks pehme tuuline talvepäev ei erinenud teistest - saed mürisesid ja puud langesid, kõigil hea olla. Nii ilusti hommikust õhtuni ja päike oli juba loojumise hakul. Et pimedas tööd teha ei saa ja graafik lubas koju minna, pakiti asjad kokku. Sama tegi ka härra Juurikas, tubli töömees teiste seas.

Juurikal autot polnud ja eks ta siis kasutas ühistransporti. Bussipeatuses veidi oodanud, tundis mehike kanget häda midagi tagantpoolt välja lasta. Oodata oli veel jube kaua ja sõit ka poole tunni pikkune - padavai metsa kuuse alla kakale.

Naasis siis vennas bussipeatusse ja ennäe, kümne minuti pärast oligi neljarattaline päral. Mees võttis järjekorda, ostis pileti ja valis koha. Aga oh häda, buss oli tohutu külm ja aken ka veel katki, mis seal siis muud kui kapuuts pähe tõmmata ja lõdiseda. Nii ta tegi ja minutikese möödudes tundis jubedat lehka. Vaatas bussis ringi ja otsis haisu põhjustajat. Mida pole, seda pole. Tuli reis, laskmata end häirida, kaaskannatajatega lõpuni sõita.

Peagi oldigi ettenähtud peatuses ning mees hakkas kodu poole kõmpima. Aga mis ei kadunud, oli ebameeldiv aroom. Ju pidi bussist riietele külge jääma. Koju jõudnud, võttis härra Juurikas peegli ees kapuutsi peast ja oh milline ootamatu leid! Kuuse all tehtud kaka oli end kenasti kapuutsi parkinud ja sealt edasi tasahilju peas koha sisse võtnud :)
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas halal » 26 Veebr 2013, 11:07

Sellepärast politseipatrullid,kes liiguvad trassidel,ei kannagi enam aastaid kapuutsiga tunkesid!

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas halal » 26 Veebr 2013, 11:20

Mulle rääkis üks rekkamees sellise loo-
Kuskil Saksamaa rekkameeste kõrtsis,olevat üks soomlasest ametivend sõimanud eestlasi,et nood võtavad temasugustelt töö ära ja on üldse m.nnid.
Soomlane pääses nahatäiest,tänu sellele,et antud kõrtsis oli teisigi soomlasi ja seepärast loobuti poksimise maavõistlusest.
Soomlane jõi ennast lõpuks nii täis,et soomlastest ametivennad pidid ta oma autos asuvasse "lukssviiti" vedama nelja mehega.
Siis tuli ühel meie kaasmaalasest rekkamehel "hea mõte",nimelt võttis ta ühe kondoomi ja lasi kõigil umbjoobes ametivendadel sinna rögastada ja ilastada.
Läks ta siis riiukukest soomlase "luksnumbrisse" ja võttis tal püksid rebadele ja toppis pastakaga selle kondoomi,mis rögatopsina ringi liikus soomlasele p.rse.
Kujutage nüüd ette,mitu korda see soomlane veel ennast mäluauku julgeb juua,nähes mis tema junnilõikajast väljus?

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas mart » 26 Veebr 2013, 12:24

väljakujunenud kaka-pepu ainel-lainel: http://www.osta.ee/naiste-hall-aluspesu-33545558.html" onclick="window.open(this.href);return false;

kes viitsib rohkem lugeda ja linke klikkida: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... ad_id=9116" onclick="window.open(this.href);return false; seal jõutakse ka avaliku oksjonini, millel oli küll 18+ piirang
Viimati muutis mart, 26 Veebr 2013, 15:09, muudetud 2 korda kokku.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas halal » 26 Veebr 2013, 14:39

Nägin kord üht dokfilmi,kus taolises olukorras trussikutele korraldati oksjon.Oksjonil osalesid enamuses Jaapani "ärimehed",boonusena oli kaasas ka alastifoto omanikust.Hinnad,mis oksjonitel kujunesid,olid ikka täiesti ulmelised,ca 200-1500 usa dollarit.Seega,kui kellelgi on tihedamad suhted japsidega,on need trussikud ju puhta muidu käes!

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas mart » 26 Veebr 2013, 15:02

lisades sellele aluspesuoksjonile kandja pildi, võib tulla süüdistus vägistamises
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas mart » 26 Veebr 2013, 16:24

pakun uue suuna valge maailma probleemid
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas muhfff » 27 Veebr 2013, 21:02

Jätkame esimese maailma probleemidega.

Mind ajendab kirjutama ärritav lugu, mis juhtus eelmise nädala alguses. Nimelt tahtsin osta ühest Tallinna brändipoest omale sokke. Kahjuks jäin aga oma sokkidest ilma, kuna müüja ostis viimase paar minu nina alt ära. Mul on tuju terve nädal olnud paha ja ma ei teagi, mida nüüd edasi teha.
Hiljuti tulid minu ühes lemmikus rõivapoes müügile ilusad sokid, mis mulle koha silma hakkasid. Maksin kassas pluusi eest, kui neid silmasin. Tol hetkel ei hakanud ma neid kohe ostma, kuna mõtlesin, et mul on sokke kodus küll. Need olid ka üpris kallid.
Kodus aga hakkasin vaatama, et mul on olemas kõik sama firma vabaajariided: teksad, pluus, jalanõud ja püksirihm. Mul on isegi pesu selle firma oma. Ainult sokke ei ole. Hakkasin mõtlema, et mul oleks neid sokke ikka vaja, siis oleks terve komplekt. Mida rohkem ma sellele mõtlesin, seda kindlam olin, et pean need ära ostma.
Järgmisel päeval läksin kohe pärast tööd poodi ja olin juba elevil, et saan oma sokid. Poes oli palju rahvast ja müüjad tegelesid klientidega. Kassa juures ei leidnud ma aga enam oma lemmiksokke. Müüja tuli ja ütles, et neid sokke jah enam kahjuks ei ole. Need olid ära ostetud.
See oli paras pauk, uurisin, kas neid võiks ehk mõnes teises poes olla ja müüja ütles, et Kristiines on. Kuna elan Kristiinele üsna lähedal, otsustasin, et lähen ostan need kohe koduteel ära.
Poes aga selgus šokeeriv tõsiasi: nii kaua, kuni mina linnast Kristiinesse sõitsin, olid sokid ära ostetud. Ja tuli välja, et müüja oli need endale ostnud, ta ise tunnistas seda, et oli need just endale ostnud.
Ma olin kui puuga pähe saanud. Mismõttes ta ostis need sokid endale? Mis õigusega? Ta on ju müüja! Tema töö on kaua teistele müüa, mitte ise oma poest kaupa osta. See on ju ennekuulmatu! See on ju sama, et kui lähed juuksurisse ja juuksur ütleb, et ta ei saa teenindada, et ta teeb endale soengut, või kui kingsepp parandab enda kingi.
Läksin koju ja see asi ei andnud ikka rahu. Mul oli neid sokke nii väga vaja. Seega kirjutasin firma juhtkonnale kirja, kuid sealt ei tulnud ka midagi tarka. Öeldi, et nad ei saa midagi teha, et tõenäoliselt on müüja juba need sokid ka kasutusele võtnud ja hetkel on sedatüüpi sokid tõesti otsas.
Selline nahaalsus! Minu arvates peaks müüjatele oma poest kauba ostmise ära keelama. Vähemalt töö ajal. Nii võib müüja ju terve poe tühjaks osta ja klientidele ei jää midagi. Firmast kirjutati, et müüja on ka klient, aga kuidas ta klient on, kui ta on müüja, see ei ole ju loogiline.
Müüjad võiks saada kaupa siis osta, kui kõik kliendid on juba saanud, näiteks siis, kui on selle kauba hooaeg läbi. Ja üldse: miks peaks keegi ostma riideid poest, kus ta töötab. Kui niigi päevast päeva näed neid samu riideid, siis peaks olema juba piisavalt tüdinenud ja küllastunud nendest, et tahaks ka mõne teise poe riideid kanda.
Mina olen igatahes siiani väga häiritud ja arvan, et firma peaks mulle selle moraalse kahju kuidagi hüvitama, näiteks võimaldama mulle tasuta uue talvejope või -saapad. Muidu mina sinna poodi enam ei lähe ja hakkan kandma mingi teise firma riideid, mille sokke mul müüja nina eest ära ei osta.


Selle šedöövri alglink kah...
Lühidalt, poogen need sokid, tahaks moraalseks hüvitiseks jopet ja saapaid. Tsiteerides klassikuid, tule taevas appi!
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Caesar
Topeltkroon
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Apr 2011, 12:46

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas Caesar » 28 Veebr 2013, 00:10

Tsiteerides klassikuid... ;)
http://www.osta.ee/onnetalisman-iselaad ... 29956.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Huvitavad heas säilivuses Eesti jt. Balti riikide mündid.

Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Tõestisündinud lood

Postitus Postitas fengarm » 28 Veebr 2013, 00:27

Ehe näide sellest, kuidas müüa kivi.

http://www.osta.ee/onne-ja-rikkust-toov ... 18785.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

Vasta