Ülbed ja eksitavad müüjad OSTAS

Kõik, mis ei puutu otseselt müntidesse + "jutunurgad". Seaduse ja sündsuse piires, muidugi!
Vasta
Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1625
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Ülbed ja eksitavad müüjad OSTAS

Postitus Postitas Andvari » 12 Apr 2012, 12:09

Kuna ei leidnud kiiruga sobivamat alamkategooriat, siis kriban siia. Kaupo ehk paneb pärast ta paremasse kohta, kui selline olemas on meil siin foorumis.
Panin hiljuti üles ühe oksjoni OSTAsse ja täna avastasin, et üks teine tüüp müüb täpselt seda sama asja minu piltidega. See oksjon küll lõppeb juba 4 tunni pärast, aga meele tegi pahaseks küll.
See on mul juba teine kord, kui minu pilti kasutatakse ilma et oleks luba küsitud. See selleks, aga nii eksitab müüja ostjaid ja rikub ka minu oksjonit. Segaseks jääb kes siis mida tegelikult müüb. Eks ma ise ka natuke rumal. Tulevikus teen piltidele kirjad peale.
On kellegil veel sarnaseid kogemusi?
Oksjonid siis minu : http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... d=25896769" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja liba oksjon : http://www.osta.ee/3-marka-1926-korrode ... 37372.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5021
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Ülbed ja eksitavad müüjad OSTAS

Postitus Postitas muhfff » 12 Apr 2012, 12:33

Tõstsin selle teema esialgu vaba teema alla. Siin alateemas on kaks sarnast teemat, seega las ta olla esialgu siin. Pikemas perspektiivis võiks teha uue alafoorumi (häbipost vms, vaja lühike ja tabav nimi välja mõelda).

Teemasse - oksjonitel olnud müntide pilte pole kasutatud, kuid kasutatud on minu kodulehel olevaid pilte ja kirjeldusi.
Aga meenus muidugi üks praegu aktiivne Airmaxi oksjon. Pildid pole küll samad, kuid pealkiri ja kirjeldus on sama, mis fengarmi varasemal oksjonil.
Suisa naljakas on muidugi see, et Airmaxi oksjoni kohaselt tuleb meil kuu aja pärast rahareform...
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta