Naljanurk

Kõik, mis ei puutu otseselt müntidesse + "jutunurgad". Seaduse ja sündsuse piires, muidugi!
Vasta
Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Naljanurk

Postitus Postitas fengarm » 29 Jaan 2013, 22:31

Pilt
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

linc
Kroon
Postitusi: 123
Liitunud: 21 Jaan 2012, 21:15

Re: Naljanurk

Postitus Postitas linc » 05 Veebr 2013, 23:00

Ei ole just tapvalt naljakas, aga see allpool viidatud pakkumine, et suitsumeestele sobiv suur medal Philip Morris meenutas mulle, kuidas kooliajal, kuna ma ei olnud nõus suitsetamist maha jätma, kinkis mu klassijuhataja mulle raamatu milles oli ohtralt kirjutet tubakast. Umbes nagu mõni viski raamat vms. Ajalugu ja muud "põnevat".

Ausõna, mulle on lihtsalt meeldinud suitsetada... kes, kus ja kuidas suitsetas esimese satsi tubakat jne ei ole selle juures kuigi oluline.

Seepärast pidasin ka antud pakkumise vaid suitsumeestele piiramist veidi koomiliseks. :)
Lisaks võib püüda leiutada, et mitu korda tegelikult saaks sõna "suur" pealkirja kirjutada. :)

https://www.osta.ee/suitsumeestele-suur ... 64346.html

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5021
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Naljanurk

Postitus Postitas muhfff » 19 Veebr 2013, 20:06

Võib-olla keegi pole veel näinud (väidetavalt pärit perekoolist)

Autor: anne
Millal raha tagasi kantakse, kui deklr. täidetud?

Autor: joller
sel aastal kantakse need rahad otse ära annetusteks. sinu oma läheb koerte varjupaigale.

Autor: anne
misasja? koerte varjupaigale - miks ometi. Deklaris ei olnud kuskil sellist kohta, kus pidi kirjutama kellele annetada tahan ja kas üldse tahan. Miks nii tehakse, ma tahan ikka raha ise saada. Kuidas nad selliseid annetusi teevad ja mille alusel st. mis asutus saab ja kelle rahad - summad ju erinevad, mis inimestele tagasi tulevad. Kuidas niimoodi saab, ma olin selle rahaga ju arvestanud juba.

Autor: m
minul oma rahast koerte jaoks pole küll kahju, olin nõus, tegin linnukese sellesse kasti deklaratsioonis.

Autor: anne
no krt, ma täiega närvis hetkel - kas ma nüüd rahadest ilma. Kuidas nii, mu töökaaslane saab küll raha ikka enda arvele. Miks minu oma kantakse koerte varjupaigale? Kas maksuametisse helistades saab ära tühistada selle ja siiski saan raha enda arvele. Palun seletage???

Autor: mistaikka
helista jah,ja ütle,et sina pole nõus oma raha annetama....sõima kohe kõvasti:)

Autor: Tiwity+ kirjavead
Ja kindlasti ropenda ka, kui eesti keelest puudu tuleb, siis kasuta mahlakat vene keelt....

Autor: anne
helistasin Maksuametisse ja tühistasin oma deklari, nüüd püüan seda uuesti täitma hakata aga ikka ei leia deklaratsiooni pealt kaste, kuhu linnukesi pean panema nende annetuste kohta. Mulle deklaris öeldakse selgelt lõpus ju et raha kantakse sellele arvele ja minu konto number. No ma ei saa aru??? Kas võin nüüd deklari ära saata?? Sest maksuametisse ei tahaks enam helistada, nad üsna tigedad ja plärtsusid seal et hea et te 22. veebruarini ei oodanud, et siis poleks saanud enam tühistada......saadan sis ära või kus need annetuste asjad seal kirjas on? Palun aidake....

Autor: kägu kaks
Anne ära tee neist ilalõugadest välja, koeravarjupaikadesse annetamine lõpetati pärast viietuhandetat deklaratsiooni täitmist, kõik mis pärast seda tulid, läksid sama intervalliga edasi, vastavalt siis *kodutud, *narkomaanid, *vanurid, *sünnitusmajad, jne. Kui sa eile või täna deklaratsiooni täitsid, siis väga suure tõenäosusega sinu raha läks Tallinna loomaaeda, Mati Kaalule, eksootilise L-Carolina kukkurlooma ekspeditsiooniks, mida osaliselt toetab ka EL.
Tühistada saab seda küll, kirjaliku taotluse alusel mis vaadatakse läbi alles aprilli alguses, aga oma tuttavate kogemustest juhtuvalt võin kinnitada, et ega üldiselt sellele hea pilguga ei vaadata ja arvatavasti võivad rakendada järgmisel aastal meetmeid sinu tulude piiramise suhtes.

Autor: m
iga panga kaudu ei saagi deklareerida nii, et paned linnukest. nähtavasti sinu kodupanga kaudu ei saa. pead minema maksuametisse kohale ja paluma, nad ise teevad su eest ära. aga raha saad siis novembris, sest paberkandjal viidud deklaratsioonid vaadatakse aeglasemalt üle.

Autor: anne
krt, mis inimesed te olete? Helistasin uuesti Makuametisse ja küsisin nende annetuste kohta - krt alul ei saadud aru millest ma räägin ja pärast kuulsin vaid tohutut naerupahmakat. Miks te lollitate inimest niiviisi, ei saanud sis mulle öelda et 22.veebruarist hakatakse raha tagastama. Mul nüüd deklar poolikult täidetud ja ise olen Maksuameti töötajate poolt lolliks tembeldatud. Vatsikud, eales ei küsi siit enam midagi.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Naljanurk

Postitus Postitas mart » 19 Veebr 2013, 23:32

pandikunnide fännidele meeme, tükk aega pole nii lõbus olnud :)
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: Naljanurk

Postitus Postitas halal » 20 Veebr 2013, 10:43

https://www.youtube.com/watch?v=Up5bAKgoQ_k" onclick="window.open(this.href);return false;
Loodame,et tema maksuametisse helistama ei pea!

Kasutaja avatar
fengarm
Topeltkroon
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Apr 2011, 16:28

Re: Naljanurk

Postitus Postitas fengarm » 25 Veebr 2013, 20:10

25 marka 1928
PB114333.JPG
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.
Kogun vanemaid Eesti aladel käibinud münte ning Rootsi kuld- ja hõbemünte.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5021
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Naljanurk

Postitus Postitas muhfff » 05 Mär 2013, 10:28

Pilt
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Naljanurk

Postitus Postitas mart » 08 Mär 2013, 12:59

vaatan ilmateadet ja mida ma näen:
Sweet_Bi.jpg
lastele mõeldud Mängukoopas on... väga täiskasvanuliku nimega mäng? aga selle lingile vajutades...
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5021
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Naljanurk

Postitus Postitas muhfff » 26 Mär 2013, 16:45

Euroopa võlakriis 23 sekundiga

Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5021
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Naljanurk

Postitus Postitas muhfff » 02 Apr 2013, 16:07

Suvi pole enam kaugel

Pilt
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta