Töö MKA-s ja või muuseumis.

Kõik, mis ei puutu otseselt müntidesse + "jutunurgad". Seaduse ja sündsuse piires, muidugi!
Vasta
Grivennik
Kroon
Postitusi: 109
Liitunud: 24 Mai 2011, 17:07

Töö MKA-s ja või muuseumis.

Postitus Postitas Grivennik » 15 Mär 2016, 18:55

Tere!

Nagu pealkirigi ütleb, siis millist haridust on nendes asutustes töötamiseks vaja ning kust seda omandada saab? :) Ja kas keskhariduse baasilt on see ka võimalik?


Ehk on siin keegi, kes seda teemat jagab?!



Parimate soovidega!
Ega´s raha pole rukis, mida kord aastas saab! ;)

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Töö MKA-s ja või muuseumis.

Postitus Postitas mart » 15 Mär 2016, 20:30

Antud valdkonnas toob edu sugulaste, tuttavate või soo vahetus. Ja kui ühel sookaitsealal ei pakuta, küsi järgmisest :P

Kui piisavat huvi näidata, kui maakohas on töötajate sugulastel töö olemas, on ilmselt võimalus saada ka keskharidusega, linnades on rohkem pehme haridusega töötuid spetse.
Otsi lähem välja ja uuri esmalt personaliosakonnast ja siis räägi töötajatega, vabatahtlik töö, projektid vms, et jalga ukse vahele saada.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Töö MKA-s ja või muuseumis.

Postitus Postitas muhfff » 15 Mär 2016, 23:45

Arvatavasti tuleb kasuks ajalooharidus. Sest oma olemuselt on ju muuseum eelkõige ajaloo talletamise ja ajalooga seotud info jagamise koht.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Grivennik
Kroon
Postitusi: 109
Liitunud: 24 Mai 2011, 17:07

Re: Töö MKA-s ja või muuseumis.

Postitus Postitas Grivennik » 16 Mär 2016, 07:59

Nojah. Ilmselt sõnastasin enda küsimuse mitte just kõige paremine. :oops: Tutvusi on selles valdkonnas küll. Nagu ma aru saan siis on võimalik ka keskharidusega löögile pääseda Muidugi on selge et kõrgharidus ja vastav kvalifikatsioon annab kindlasti eelise. :)


Lugupidamisega!

M.
Ega´s raha pole rukis, mida kord aastas saab! ;)

Koorejaam
10 senti
Postitusi: 42
Liitunud: 21 Sept 2012, 16:25
Asukoht: Piimapunkt

Re: Töö MKA-s ja või muuseumis.

Postitus Postitas Koorejaam » 16 Mär 2016, 10:36

Grivennik kirjutas:Tere!

Nagu pealkirigi ütleb, siis millist haridust on nendes asutustes töötamiseks vaja ning kust seda omandada saab? :) Ja kas keskhariduse baasilt on see ka võimalik?


Ehk on siin keegi, kes seda teemat jagab?!



Parimate soovidega!
Jaa, tahad müntidele lähemale ennast nihverdada... Niigi juba probleeme erinevatel hoidlatel müntide "haihtumisega"...
ROTT 5555 5527

Grivennik
Kroon
Postitusi: 109
Liitunud: 24 Mai 2011, 17:07

Re: Töö MKA-s ja või muuseumis.

Postitus Postitas Grivennik » 16 Mär 2016, 12:45

Kindlasti mitte! Nii see ei ole. Ning kui peate silmas seda, et ma varas olen siis selliseid oletusi ei maksa teha ilma inimest tundmata. ;)

Mina olen kõik enda mündid/rahamärgid saanud ausal teel, ning teen seda ka edaspidi.

Edu!
Ega´s raha pole rukis, mida kord aastas saab! ;)

Vasta