osta.ee

Üldine (informatiivne münditeemaline) arutelu. Kõik teemad müntidest, mis mujale ei sobi
Vasta
waux
10 senti
Postitusi: 15
Liitunud: 31 Mai 2011, 20:44

Re: osta.ee

Postitus Postitas waux » 13 Okt 2021, 23:06

Lisaks sellele oksjoni kirjelduseks pärandijutule ja eelmiste müükide "ameerika onu" või oli see "austraalia tädi" käest saadud müntidele on antud treipingi katsetuse mündijäänuk ka veel korraliku nühkimise ja keemiakatsetuse ohvriks langenud. Palju õnne võitjale ette. Oh jah.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: osta.ee

Postitus Postitas muhfff » 14 Okt 2021, 11:27

mart kirjutas:
13 Okt 2021, 21:41
ilmselt kordan end, et inimesed ei tea enam treimist:
Jaah... samas aus värk, müüja ei varja midagi, servapildilt on ju isegi näha, et münt on olnud treipingis...
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Allan
Topeltkroon
Postitusi: 265
Liitunud: 28 Apr 2017, 20:47

Re: osta.ee

Postitus Postitas Allan » 17 Okt 2021, 16:46

Tore, et foorumisse sattusin. See münt tundus mulle ka kahtlane aga mõtlesin isegi osaleda, et näha mis asi see on. Koolipingist on juba väga kaua möödas ning ei mäleta ka enam treimisest midagi. Kahtlusi äratas pigem see muhk mündi keskel ning see, et üks pool on UNC ning teine paistab XF. Müüja ise samuti üsna kidakeelne.

Nojah, palju õnne võitjale! :? Järjekordne ilus näide osta.ee ahvidest, kes müüvad "200a" vana pärandusena saadud puutumata olnud ideelset puhastamata Toompead, Laulupidu, vms ning kui kätte saad siis on selline kena ultra hairlinesiga münt, mis on veel kuskilt keemiast läbi käinud ning kui deposiiti lahti ei taha lasta kohe siis hakkab mingi eneseõigustuse kiidulaul pihta, et "kõik on ju piltidelt näha" ja" mina olen aus müüja" bla bla bla :D
Peamiselt huvitavad mind täna Eesti Wabariigi vigamündid.

Vasta