Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Üldine (informatiivne münditeemaline) arutelu. Kõik teemad müntidest, mis mujale ei sobi
Vasta

Kriks
Kroon
Postitusi: 175
Liitunud: 10 Veebr 2018, 14:31

Re: Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Postitus Postitas Kriks » 29 Mär 2021, 15:53

Hmm.... ma ei oota küll pakiautomaadist üldse kvaliteedimõttes palju, aga kas nagu päriselt mõni eeldab, et kui sa pakid taldriku musta kilekotti, siis see jõuab tervena kohale? Mu arvates veidi naiivne testi tegijate mõttes pluss tegelikult see näitab hoopis seda, et kaks automaadi haldajat lihtsalt tegid suurepärase töö, kuigi oleks võinud ka kõik puruks minna. Keegi saa eeldada, et nende pakki koheldakse kuidagi väga eraldi ja see pannakse alati suure konteineri kõige pealmiseks pakiks ja kuskilt liinilt see läbi ei käi, vaid keegi tuleb võtab selle paki ja käsitsi skänneerib kuskilt läbi.

Igatahes mu arvates tõestas seda, mis ka varem oli teada, et Smart ja DPD on paremad kui Omniva. Ehk siis päris nurjunud eksperiment ka ei olnud.

See nagu tänapäeva faktikontrollijad. 18 aastased maad ega mütsigi maailmast veel ei jaga, aga oskavad kohe Dr googli abiga mitmeid ka teaduslliku taustaga väited pihuks ja põrmuks taguda. :D

edit: mvahtra - ära võta isiklikult. Mu kommentaar oli mõeldud ikka eksperimendi tegijate kapsaaeda.

mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Postitus Postitas mvahtra » 08 Juun 2021, 08:43

Saadetud Omnivaga,karp minigripis ning mulliümbrikus
20210602_180302.jpg
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Postitus Postitas mart » 08 Juun 2021, 08:59

hinnakirja järgi: "ReHolder €14", aga kuna on mõni MS67, MS66 ilmselt ei tasu ümbertõstmist, killu tõttu hinna vähendamine on minu arust väiksem kui uue karbi tasu koos transpordi-kindlustusega

Viljar ütles, et kui oksjoni kleps võttis NGC hologrammist tüki kaasa, üks lasi panna uude karpi, aga ilmselt oli mingi kallim münt
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Postitus Postitas muhfff » 08 Juun 2021, 09:56

mvahtra kirjutas:
08 Juun 2021, 08:43
Saadetud Omnivaga,karp minigripis ning mulliümbrikus
Imelik koht killu välja murdumiseks. Nurgad oleks loogilisem koht. Ma ei välistaks võimalust, et karp oli juba algselt defektne ning vajas väga õrna lööki, et puruneda.
Mu sõbra IPhone'i klaas purunes, kui sinna küpsis peale kukkus, nii et on ka imelikumaid asju juhtunud.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Postitus Postitas mart » 08 Juun 2021, 10:15

muhfff kirjutas:
08 Juun 2021, 09:56
Imelik koht killu välja murdumiseks. Nurgad oleks loogilisem koht. Ma ei välistaks võimalust, et karp oli juba algselt defektne ning vajas väga õrna lööki, et puruneda.
Mu sõbra IPhone'i klaas purunes, kui sinna küpsis peale kukkus, nii et on ka imelikumaid asju juhtunud.
imelik oleks olnud siis, kui oleks rihvliga äärest löönud sellise sügavusega killu, aga vähemalt minu jaoks mingi raske paki nurga karbi randi peale kukkumisel võiks selline asi juhtuda

nutiklaaside osas Samsung S2 taskust tõmmates vastu teise nuti metallpliiatsi serva tuli mõra üle ekraani ja ostsin vähekasutatud Nexus 5, mille mõra tekkis väidetavalt põlve peale kukkumise järel.
klaaside mõrasid põhjustavad peale tugevate löökide ka sisepinged ja piisab kasvõi tõksust või pinna kriipimisest õiges kohas, et pinged vabaneks mõrana, sama võib juhtuda ka plastikuga
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

hennotes
50 senti
Postitusi: 79
Liitunud: 29 Mai 2019, 21:23

Re: Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Postitus Postitas hennotes » 08 Juun 2021, 14:01

Mul oli ka kuu aega tagasi ühest karbist natuke väiksem kild väljas, avastasin selle siis, kui müügiks pilte hakkasin tegema, võibolla oli juba siis, kui ngc-st saadeti, ma väga ei ole neid holdereid uurinud enne. Mina pakin alati igaksjuhuks veel mingi papitüki vahele, mõni küll süüdistab "ülepakkimises", aga krt seda teab kust need pakid läbi käivad.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Postitus Postitas muhfff » 05 Dets 2021, 13:22

Ma ei tea, kas ma olen mingi hea õnne mojo ära kaotanud või mis, aga Smartpostiga on mul ainult õnnetud kogemused viimasel ajal.

Esimene juhtum kuu või kaks tagasi - tahtsin saata pakki Tallinnast Tondi Selveri pakiautomaatist Võrru. Kõik väga tore, aga kapi uks ei sulgunud. Kõne klienditeenindusse, alguses nad soovitasid, et ma saadaks uuesti ja küsiks hiljem raha tagasi (nagu mida kuradit?), lõpuks ta suutis süsteemisiselelt ise mulle n-ö uue tellimuse teha ja uue kapiukse avada. Ideaalses maailmas saaks siinkohal lugu läbi, aga kahjus ei ela me ideaalses maailmas.
Pakk läks teele ja pärast mitmepäevast seiklemist jõudis kohale... Tallinna Tondi Selveri pakiautomaati. Paki saajal oli ka hämming, tema ootas ju pakki Võrus.

Teine episood tänasest. Pakk Tallinnast Rakverre. Taaskord, kõik väga tore, kuni vaja pakk kappi panna - mulle tehti lahti kaks kapiust. Kumma ma siis valima peaks? Üki-kaki-kommi-nommi? Taaskord kõne klienditeenindusse, lubati jätta teade kullerile. EKs ole näha, kuidas lugu seekord lõppeb. Rakveres on võib-olla tühi kapp ja mina saan Tallinnas omaenda pakile järgi minna? Elame-näeme
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
Astra
50 senti
Postitusi: 79
Liitunud: 21 Veebr 2020, 15:14

Re: Saata pakiautomaadi või tähitud kirjaga?

Postitus Postitas Astra » 06 Dets 2021, 13:48

Ahhoi, mul pole Eesti sisese Smardiga saadetust midagi kaduma läinud, küll on aga Leedust suisa 2 saadetist hiljuti pool euroopat läbi rännanud.

No ja ma pakin igaks juhuks ikka kuulikindlalt :)

See mitme ukse avanemine on väga veider ja halb uudis, lõhnab selle järgi, et Jõuludeks tuleb seal korralik segadus.

Vasta