Müük ebays

Üldine (informatiivne münditeemaline) arutelu. Kõik teemad müntidest, mis mujale ei sobi
Vasta
mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: Müük ebays

Postitus Postitas mvahtra » 23 Nov 2016, 22:51

Mul siis hiljaaegu selline situatsioon e-bays,võitsin alljärgneva oksjoni

http://www.ebay.com/itm/1924-Latvia-1-L ... true&rt=nc

müüja polnud postikulu eraldi välja toonud,küsisin mitu korda enne oksjoni-vaikus..
Peale võitu,maksta ei saa,kuna postikulu pole märgitud. Saatsin müüjale ca.4-5 kirja -vaikus... Samas hakkasin e-bayst kirju saama,et kaup tuleb välja osta.
Lõpuks pandi teema kinni ja sain negatiivse reitingu,kuna ei osta kaupa välja... kõik kõib automaatselt ,mingit teadet või eneseõigustust pole kuhugi saata... KRT:!!!

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Müük ebays

Postitus Postitas muhfff » 23 Nov 2016, 23:07

mvahtra kirjutas:Lõpuks pandi teema kinni ja sain negatiivse reitingu,kuna ei osta kaupa välja...
Huvitav... Mul suvel ei õnnestunud samasugusel põhjusel ühte münti välja osta. Aga mingeid probleeme pole sellest senimaani tekkinud.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: Müük ebays

Postitus Postitas mvahtra » 23 Nov 2016, 23:16

Selline ametlik teade e-mailile

This unpaid item will be recorded on your account

Hi ........

You didn't pay for your item for the last 8 days, so the seller canceled the order and the unpaid item case is now closed. Since the case closed without you paying, we have to record an unpaid item on your account. To prevent this from happening again, please pay within 2 days of committing to buy an item.

If you already paid and feel you shouldn't get an unpaid item recorded on your account, contact eBay below.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Müük ebays

Postitus Postitas mart » 23 Nov 2016, 23:28

Mingit linki pole juures, mis oksjon?

Kui omateada pole võitnud-ostnud, ise vaidlustaks
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1624
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Re: Müük ebays

Postitus Postitas Andvari » 24 Nov 2016, 08:33

Tere.
Oksjoni kirjelduses ju näha, et müüja saadab kaupa vaid United States, Canada.

mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: Müük ebays

Postitus Postitas mvahtra » 24 Nov 2016, 11:07

Jah,aga teistesse riikidesse sai ka saatmis/postitasusid küsida. Olen niimoodi ostnud mitmeid kordi. Pigem oli seal probleem selles ,et ilus münt läks odavalt ära ja müüja tõmbas vee peale...

121
Topeltkroon
Postitusi: 256
Liitunud: 18 Okt 2020, 21:50

Re: Müük ebays

Postitus Postitas 121 » 29 Mär 2022, 14:32

Ei ole seni ebays midagi müünud, ainult ostnud ja ostmisega probleeme pole olnud.
Kuidas hetkel ebay-s müümisega lood on. Millise %-ga peab arvestama, mis kokkuvõttes müügisummast kaduma läheb ja kuidas raha kätte saamisega on? Kuidas seal transpordikulude maksumus niimoodi paika panna, kas on lihtne, et kui keegi ükskõik millisest maailma otsast kuulutust vaatab, näeb kohe transpordi maksumust? :roll:

mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Re: Müük ebays

Postitus Postitas mvahtra » 29 Mär 2022, 16:58

Ebays müük on pigem selle poolest problemaatiline ,et kui Sa "vana tegija" ebays pole siis Sinult eriti ei julgeta osta. Ma mõned aastat tagasi katsetasin müntidega ,reeglina jäid asjas seal oktsjonina 30% alla turuhinna. Mina loobusin..

imbrik
Kroon
Postitusi: 119
Liitunud: 27 Jaan 2020, 19:47
Asukoht: Tallinn

Re: Müük ebays

Postitus Postitas imbrik » 29 Mär 2022, 18:35

Olen ebay-s teisi asju peale müntide müünud. Seni kuni asjal läksid riikidesse, kus toimis “tracking” laitmatault, oli kõik hästi. Nii, kui pakk nägi Itaaliat või Hispaaniat, siis sain alati tagasinõude - pakk kadunud või kaup rikitud. Jäin küll omadega lõpuks nulli, kuid isu kadus ära. Loodetavasti on viimase nelja aastaga olukord paranenud ning enam ei ole selliseid erroreid seal.

121
Topeltkroon
Postitusi: 256
Liitunud: 18 Okt 2020, 21:50

Re: Müük ebays

Postitus Postitas 121 » 30 Mär 2022, 16:03

Kuidas see raha siis kantakse, ikka enne saatmist? Kui pakk kaob, kas ostja saab raha tagasi nõuda?

Vasta