10-12.07.2021 Coins.ee 50. oksjon

Tead mõnda huvitavat üritust? Anna teada!
Suletud
aldok2
Viiekroonine
Postitusi: 930
Liitunud: 23 Aug 2015, 08:44

Re: 10-12.07.2021 Coins.ee 50. oksjon

Postitus Postitas aldok2 » 14 Juul 2021, 16:00

Kriks kirjutas:
14 Juul 2021, 12:24
Paar asja läksid ka kogemata ära, sest arvasin, et mu pakkumine on võitev, aga mingil põhjusel ilmselt ei märganud, et mind on üle löödud. Ootasin, et haamer lüüakse ära, hüüatasin: "Jess" ja siis avastasin, et ma ei võitnudki. :oops:
Mul on mitu korda juhtunud, et samale lotile on kaks sama hinnaga pakkujat ja võitja määramise kriteerium jääb arusaamatuks. Ei ole tingimata nii, et võidab varasema pakkumise teinu. Üle-eelmisel oksjonil arvasin, et kaotasin ühe loti. Tegelikult võitsin. Eelmisel oksjonil arvasin, et võitsin (ühes vaates oli ka teate, et olin edukas), teises vaates, et pakuti üle. Lõpuks ei saanud. Ka viimasel oksjonil sama asi. Sama asi eelpakkumiste ajal: ühel juhul tegin esimese pakkumise, keegi pakkus hiljem samapalju, ühes vaates oli teade, et mind on ülepakutud. See teade jäi sinna ka pärast seda, kui olin suurema pakkumise teinud. Suhtlesin siis korraldajatega, nad parandasid käsitsi ära. Samas live pakkumise ajal ei saa sellele lootma jääda. Korraldajad on muidu probleemist teadlikud, kuid tundub, et selle kõrvaldamine ei ole nii lihtne. Ehk tasub juhul kui on sama hinnaga mitu pakkumist, teha igaks juhuks veel üks täiendav pakkumine. Samas ajab see hinna jälle üles ja live oksjonil ei pruugi kohe arugi saada, et on teine sama hinnaga pakkuja, eriti kui saad teate, et tegid eduka pakkumise...

Kasutaja avatar
Astra
50 senti
Postitusi: 79
Liitunud: 21 Veebr 2020, 15:14

Re: 10-12.07.2021 Coins.ee 50. oksjon

Postitus Postitas Astra » 14 Juul 2021, 16:29

Ootasin, et haamer lüüakse ära, hüüatasin: "Jess" ja siis avastasin, et ma ei võitnudki. :oops:
Minul oli selline sarnane lugu 49 oksjonil õige mitme esemega. Isegi ekraanitõmmise tegi, et võitsin.

Hiljem ilmus ikka kellegi kõrgem pakkumine peale. Igasugu mõtteid kipub sellise jamaga tekkima :twisted:

Viimase, 50 oksjoniga oli mul kõik ok.

Kriks
Kroon
Postitusi: 175
Liitunud: 10 Veebr 2018, 14:31

Re: 10-12.07.2021 Coins.ee 50. oksjon

Postitus Postitas Kriks » 14 Juul 2021, 17:14

Võibolla tõesti oli see, et kellelgi oli sama suurusega eelpakkumine ja ma vaatasin, et lotil on see hind, mis ma pakkusin, aga ma ei märganud, et pakkumise nupuke ei muutnud roheliseks. See puhtalt mu enda tähelepanematus, aga pole hullu münte pakkusin nagunii nii vähe, et seekord alles andsin tõsiselt hagu ja avastasin selle "rohelise nupu" tähenduse :D. Muidu kui minu pakkumine on juhtiv, siis live oksjonil saab sellest vist ainult selle järgi aru, et kas nupp on roheline või mitte või on kellelgi parem trikk?
See oleks tegelikult hea abimees, kui saaks kuskile ekraanile mingi kirja, et "oled juhtiv pakkuja" vms.

Suletud