Osta.ee petturid

Parem karta kui kahetseda!
Vasta
mart
Kümnekroonine

Re: Osta.ee petturid

Postitus Postitas mart » 09 Dets 2016, 22:17

Dredger otsustas astuda petturite sekka:
puhastamiskeenjuse poolt rikutud P I rubla, mis on ilmselt ka noa alt läbi käinud ei läinud NGC karpi ja kui saab bodybagi segadust tekitavat teksti enda kasuks kasutada, siis seda ka tehakse:
mündipilt bodybag-tag-iga K II rubla all

— küsis 08.12.2016 07:48
Niipalju kui mina tean siis ei ole NGC tõestanud,et see üleüldse originaal on ?
Dredger vastas 08.12.2016 16:43
Loeme: Guaranteed Authentic Only.
===
3 varianti, kas ta on pettur, loll või loll pettur, igal juhul ta pole peale seda usaldusväärne müüja.

Äsja toodi siin välja miskipärast NOT GENUINE toompea, mille sildil on täpselt sama tekst:

GUARANTEED AUTHENTIC ONLY
DETAILS GRADE DOES NOT DETERMINE VALUE

Kirjutasin NGCsse ja loodetavasti nad ei kasuta enam sellise kirjaga bodybag-tag'e.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

mart
Kümnekroonine

Postitus Postitas mart » 27 Dets 2016, 15:33

Väike "lisavaktsineerimine" - vaata enne pakkumise tegemist KÕIK pildid läbi:
НАБОР 6 МОНЕТ 1979г. посвящённый ОЛИМПИЙСКИМ ИГРАМ В МОСКВ
raske aru saada, mida müüakse, pakun, et pildid u 4st erinevast komplektist ja "õnnelik võitja" saab endale ilmselt 4nda pildi "natuke käibes olnud" mündid

Seepärast enne pakkumise tegemist tuleb kindlasti KÕIK pildid üle vaadata ja sellistelt kahtlastelt müüjatelt kindlasti ka üle küsida, kas pildid on OKSJONIL OLEVAST kraamist

mart
Kümnekroonine

Postitus Postitas mart » 27 Dets 2016, 19:09

Kuna koopiaid müüv pettur suisa palub, et teda blokeeritaks, blokeerige müüja sasa102 et vältida kogemata koopiate ostmist:

http://osta-ee.postimees.ee/index.php?f ... lockseller aknasse sasa102 ja "Blokeeri"

tõendus: http://osta-ee.postimees.ee/kollekcija- ... 14614.html

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Kontakt:

Postitus Postitas muhfff » 27 Dets 2016, 19:34

mart kirjutas:et vältida kogemata koopiate ostmist
Kui kellelgi on igav, siis siin saaks "lõbutseda". Ostad ära, maksad deposiidiga, saad selle jama kätte, esitad pretensiooni... : )
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kümnekroonine

Postitus Postitas mart » 27 Dets 2016, 19:55

muhfff kirjutas:Kui kellelgi on igav, siis siin saaks "lõbutseda". Ostad ära, maksad deposiidiga, saad selle jama kätte, esitad pretensiooni... : )
"Väikse kirja" probleem + arvestades osta.ee pretensioonilahendajate töö kvaliteeti, lõbutseda võib mõne-eurose asjaga, keskmises plaanis on kirjeldus ju "kuulikindel" - "originaalsust ei garanteeri...", pole vaja endale 40e+postikulu-probleemi "osta"

Kasutaja avatar
Andvari
Viiekroonine

Postitus Postitas Andvari » 28 Dets 2016, 10:28

Tehtud/blokeeritud.

Meelis2712
Kroon

Postitus Postitas Meelis2712 » 29 Dets 2016, 19:20

Ilmselt järjekordne pettur müüb ostas 500 kroonise proovi. Taktika on nö klassikaline sh ülikehvad pildid. Samas värvilise paberi kohta on hind juba soliidne - peaaegu 60 .-. Ma ei saa telefoniga linki panna, aga pealkiri on " 500 krooni! ".

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Kontakt:

Postitus Postitas muhfff » 29 Dets 2016, 19:47

Meelis2712 kirjutas:Ma ei saa telefoniga linki panna, aga pealkiri on " 500 krooni! ".
See siis, ma oletan: http://osta-ee.postimees.ee/500-krooni-87806794.html
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Meelis2712
Kroon

Postitus Postitas Meelis2712 » 29 Dets 2016, 20:01

Jah see sama. Kui mina küsimuse esitasin oli hind mingi 5.- aga pärast seda hakkas hind koos küsimustega kerkima ;)

mart
Kümnekroonine

Postitus Postitas mart » 30 Dets 2016, 09:52

"Autasu" peab leidma ka "kangelase" (nime) - konto: Salomon200686

Seejuures tuli välja 2 peamiselt vene petturite suunda:
1. "Привет не понимаю по эстонски можно вопрос на русском .", mille taha saab pretensioonilahendamisel väga edukalt pugeda, nagu ühes 80ndate nõuka multifilmis: "mina ei tea midagi, mina ei lenda ammugi" = ise olid loll, et tegid pakkumise ja ainsa/viimase lollina võitsid.

2. Samuti meenutan veel üht petturite nõksu: "viisakus" <=> tähelepanu kõrvalejuhtimine: "Во первых не тебе а вам..."
Müüdava kauba originaalsusest on tähtsam, et ka täiesti kogemata ei solvataks müüja eneseväärikust, kuna järgmise sammuna tavaliselt edasi ka küsimus: kas see on originaal, võib solvata müüjat, mis vähemalt minu maailmas tähendab üheselt petturi blokeerimist.

Ka 2 boonust:
* juudid on venelaste elupõlised põhivaenlased, aga miskipärast võetakse konto "Juudi kuldaja" kuninga Saalomoni järgi

* Продам часы восток 17 камней ссср ! "Продам часы восток 17 камней ссср в рабочем состоянии, есть трещина на стекли и мелкий царапины и сбоку на корпусе сильно поцорапоно. на них стоит моркеровка au5_!"
Seda saab karistusseadustiku järgi ilmselt klassifitseerida, kui tahtlik raskete kehavigastuste tekitamine viimasele vene keele õpetajale...

Vasta