Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Nägid kuskil midagi huvitavat? Jaga teistegagi!
Vasta
mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas mart » 19 Jaan 2014, 22:59

Pilt
ÕNNE RAHA 1991 Lõpphind: 30.50 EUR või olen mina midagi maha maganud suveniirrahade hindade osas?
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas halal » 20 Jaan 2014, 10:45

muhfff kirjutas:10 marka 1925, alghinnaga 350 eurot

>>KAPTEN HALL küsis 19.01.2014 15:50

TERE.MILLEST SELLINE HIND?EHK SELGITATE.TANAN .

>>Matis vastas 19.01.2014 17:56

Tere. Ma olen vaadanud, et sellise hinnaga ja ka kallimalt siin keskuses on neid müüdud, ja miks ma peaks odavmalt müüma.
Ma siiski arvan,et muhfff seekord eksib ja lolliks jääb siiski see kes küsib!
Muidugi ka enne on mõningad"extreemnumismaatikud"suutnud maksta utoopilisi hindu suht tavaliste asjade eest!
Siiski loodan,et vaatamata kõigele on meie rahvas veel mingigi aru säilitanud!

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas halal » 20 Jaan 2014, 18:08

https://www.osta.ee/eesti-wabariigi-mun ... 26823.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Suht"mõistliku"hinnaga

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas mart » 20 Jaan 2014, 22:40

halal kirjutas: https://www.osta.ee/eesti-wabariigi-mun ... 26823.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Suht"mõistliku"hinnaga
no kohtingumüügi oksjon pandi kinni: "Oksjon suletud" 64 euro peal ja nüüd vaja kusagilt mujalt see raha saada... 8 münti=65 eurot!

kuigi ma võin ka detailides eksida... :P
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas muhfff » 13 Nov 2014, 20:34

See oksjon lausa karjub selle teema järgi...
1. samm - leia maa seest mingi paras rape
2. samm - otsi oksjonilt mõni samasugune münt, muidugi tunduvalt paremas säilivuses, sertifitseeritud eksemplar
3. samm - pane osta.ee'sse ("vaata ka sarnase mündi hinda Venemaa oksjonil" jmt)
4. samm - kasum

http://www.osta.ee/venemaa-kopikas-1850 ... 76399.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ahjaa, mu Wolmari kataloogis on VF säilivuses mündi väärtuseks toodud 11 dollarit, s.o umbes 8 eurot. Ja müügiks olev münt ei ole VF...
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas mart » 13 Nov 2014, 21:00

kopika praegune ainupakkuja on arutu lahmimisega silma jäänud hermat, näiteks tuntud Türi koopiamüüja tulihobu66 1924 rubla koopia, kopikale analoogse poorse pinnaga: 1799 EM kaks kopikat Paul I, üliharuldane säilivus, ülemakstud 1891 rubla, muidugi sama pushitud kirjeldusega jms

lollus ja raha ei sobi kokku ning ostas on selgelt näha nende lahknemist
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas mart » 16 Nov 2014, 23:25

pikk 1 80ga: http://www.osta.ee/erim-pikk-uks-hobe-2 ... 46745.html" onclick="window.open(this.href);return false;
nikolai II kulunud rubla 44ga: http://www.osta.ee/1rubla-hobe-aastast- ... 47397.html" onclick="window.open(this.href);return false;
viljakas müüja, pea 2000 oksjonit
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas muhfff » 17 Nov 2014, 09:31

mart kirjutas:pikk 1 80ga:
nikolai II kulunud rubla 44ga:
Olen märganud, et selline massiline lollide otsimine on lahti läinud pärast seda, kui osta.ee (esialgu vähemalt ajutiselt) kaotas ära oksjonite alustustasud. Nüüd on võimalik kasvõi iga päev samad asjad sama ulmeliste hindadega üles panna.
Nõme on see, et huvipakkuvat kraami on hoopis raskem üles leida kogu selle "pahna" seast.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

siimp
50 senti
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Nov 2013, 22:24

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas siimp » 17 Nov 2014, 18:53

Väga suure tõenäosusega võib öelda, et Türi koopiamüüjal "tulihobu66" on veel üks konto, milleks on "loveparty". Asukoht sama, fotod ka suht sama fotogaga tehtud ilmselt. Mündiäri on tulus paistab, aliexpressist ilmselt tellitakse posu koopiaid ja siis müüakse neid originaalide pähe maha, muidugi rahvas ostab, kuna "originaalsus teadmata", seega ilmselt õige asi :D
Tööl ka üks kolleeg tuli millalgi oma kogu esitlema. Pidin talle kurbusega teatama, et kõik koopiad. Oli ostnud kõik "airmax" käest ja mitte just odavalt.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Loll pole mitte see kes küsib, vaid see kes maksab

Postitus Postitas muhfff » 17 Nov 2014, 19:14

siimp kirjutas:Tööl ka üks kolleeg tuli millalgi oma kogu esitlema. Pidin talle kurbusega teatama, et kõik koopiad.
Loll pea on ihu nuhtlus... Ja kardetavasti on selliseid inimesi veel. Ja päris palju.

See on tegelikult huvitav, kuidas ahnus võtab mõistuse. Pole ju loogiline, et avalikul oksjonil pakutakse 5000-eurost münti 20ga. Või 4000-eurost münti ütleme kümneka eest. Kasvõi 100-eurost münti viieka eest. Aga ometi ostetakse ja ollakse surmkindlad, et nüüd saadi "kommiraha" eest määratu varandus.
Tõesti, loll on see kes maksab...
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta