14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Tead mõnda huvitavat üritust? Anna teada!
Suletud
Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas muhfff » 14 Sept 2014, 18:44

Paistab, et avatud on järgmine oksjon:
http://coins.ee/?sisu=tootekataloog2&mid=72&lang=est" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

platinum
Viiekroonine
Postitusi: 612
Liitunud: 19 Mai 2012, 00:02

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas platinum » 15 Sept 2014, 19:09

Mulle tundub, et see eel-oksjon mis alles lõppes oli palju parema kraamiga. Nüüdse oksjoni märksõna oleks "details"
Kui varem lehitsesin, et mis sinna müüki tuleb ja nägin 1896 N/II kroonimise rubla. Algul tegi tuska, et rahaliselt kehval ajal aga kui pildid lisati, siis "õnneks" oli kehvake.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas muhfff » 16 Sept 2014, 21:07

Nüüd on ametlikult avatud:
Coins.ee kuueteiskümnes mündioksjon avatud!
Nagu ikka on oksjon pakkumisteks avatud kaks nädalat, oksjoni sulgemist alustame pühapäeval 28.09 kell 18:00. Müügis üle 1000 eseme.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas muhfff » 16 Sept 2014, 21:13

platinum kirjutas:Mulle tundub, et see eel-oksjon mis alles lõppes oli palju parema kraamiga
Võib-olla nüüd on hoopis järeloksjon? : )

Aga müüakse seda, mida oksjonile pakutakse.
Paljudel juhtudel lähevad paremad sertifitseeritud mündid tõenäoliselt kogudesse ja oksjonile jõuavad "ülejäägid" - mündid mis omale huvi ei paku, kehvemad eksemplarid, kollektsioonides välja vahetatud eksemplarid jne. Hoolikalt valitud kogusid jõuab müügile suht harva, isegi laias maailmas.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas mart » 16 Sept 2014, 22:56

muhfff kirjutas:Hoolikalt valitud kogusid jõuab müügile suht harva, isegi laias maailmas.
gorny-mosch ja künker teevad umbes korra aastas ka eraldi jaotuse, kui oksjonile tuleb mõni märkimisväärne kogu
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

platinum
Viiekroonine
Postitusi: 612
Liitunud: 19 Mai 2012, 00:02

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas platinum » 17 Sept 2014, 06:58

See eelmine oli ikka graafikuväline oksjon ja kestis ka ainult ühe nädala.
Praegune oli kodulehel välja reklaamitud juba aasta alguses ja kestab 2 nädalat nii nagu ikka. Tean kuna saatsin ka ühe mündi sinna oksjonile ja arvestasin sellega. 1912 15kop. MS66
Seda oksjonivälist müüki kindlasti toimub aga kahtlen, et minusuguse kontvõõraga seda oksjonipidaja hakkaks isegi arutama. Proffessionaalse oksjonipidajana ta ei saa seda lubada omale. Kui ma müüjana tahaksin ikkagi ausat turuhinda oksjonilt, siis väliseid pakkumisi vastu ei võta ju.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas muhfff » 17 Sept 2014, 12:55

platinum kirjutas:See eelmine oli ikka graafikuväline oksjon ja kestis ka ainult ühe nädala.
Jah, Sul on arvatavasti õigus. Mulle meenub nüüd, et eelmine oksjon toimus jah varem, kui algselt välja reklaamitud, kuid algselt lubatud kuupäevi ma ei mäletanud.
platinum kirjutas:Seda oksjonivälist müüki kindlasti toimub
Oksjonivälist müüki? Kus see on?
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas mart » 17 Sept 2014, 18:29

muhfff kirjutas:
platinum kirjutas:See eelmine oli ikka graafikuväline oksjon ja kestis ka ainult ühe nädala.
Jah, Sul on arvatavasti õigus. Mulle meenub nüüd, et eelmine oksjon toimus jah varem, kui algselt välja reklaamitud, kuid algselt lubatud kuupäevi ma ei mäletanud.
aastajagu tagasi oli "järeloksjon", millel müüdi põhioksjonil müümata jäänud või sinna "mitte mahtunud" kraami, augusti oksjon aga oli minu arusaamist mööda "eeloksjon".
kuna oksjonid ei saa jälgimise-osalemise huvides liiga tihti sulguda, on nimekirjale=oksjonipositsioonide arvule ajaline piirang, pandi eeloksjonile ilmselt kraam, mille müügiga oli omanikel kiire või siis mis polnud nii perspektiivne
muhfff kirjutas:
platinum kirjutas:Seda oksjonivälist müüki kindlasti toimub
Oksjonivälist müüki? Kus see on?
oksjoniväline müük toimub osta-kasutaja peades, leiad huvipakkuva kõrge alghinnaga oksjoni, lepid müüjaga hinnas kokku, kes sulgeb oksjoni ja osta jääb nurmele komisjonitasu taga nutma, nagu mõni mees ilmselt harrastab:
http://www.osta.ee/10-rubla-1903-kuld-a ... 91817.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.osta.ee/5-rubla-1898-venamaa ... 16084.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.osta.ee/1-kroon-1933-laulupi ... 14287.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.osta.ee/bu-versioon-100-kroo ... 99414.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.osta.ee/nikolai-kroonimine-1 ... 02179.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ka mina ei saa aru, milles võiks ülepea seisneda soliidse oksjoni 2e-alghinnaga "oksjoniväline müük", ootaks samuti platinumilt selgitust, kus see toimub või milles see seisneb

eesti parima mündioksjoni osas võiks siiski jääda hea maitse piiresse
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

platinum
Viiekroonine
Postitusi: 612
Liitunud: 19 Mai 2012, 00:02

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas platinum » 19 Sept 2014, 06:49

muhfff kirjutas:Paljudel juhtudel lähevad paremad sertifitseeritud mündid tõenäoliselt kogudesse ja oksjonile jõuavad "ülejäägid" - mündid mis omale huvi ei paku, kehvemad eksemplarid, kollektsioonides välja vahetatud eksemplarid jne
Andeks, sellest lõigust sain nii aru, et jutt käis coins.ee kohta ja paremad mündid leiavad enne oksjoni uue omaniku aga mõtlesid vist üldiselt.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: 14.-28. september 2014 - 16. COINS.ee oksjon

Postitus Postitas muhfff » 19 Sept 2014, 08:27

platinum kirjutas:aga mõtlesid vist üldiselt
Jah, ma mõtlesin üldiselt : )
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Suletud