Hõbeda hind teeb rekordeid
Re: Hõbeda hind teeb rekordeid
Kuhu (kokkuostu) oleks kõige mõistlikum müüa Rootsi 0.400 ja 0.800 hõbekrooniseid/ööriseid? Numismaatilist väärtust neil pmst. ei ole, ostas müües läheb komisjonitasuks ka väike kopikas.
Re: Hõbeda hind teeb rekordeid
See esimene kukkumine olevat turu korrigeerumine. Aga jätkuv langus on nüüd mis? 
Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina....
Re: Hõbeda hind teeb rekordeid
Verevalamine?
Aga mõnes mõttes ka loogiline langus. Esiteks oli esialgne tõus liiga järsk, ilmselge mullistumine.
Teiseks, nafta hind rallib, mis tähendab et kõik läheb varsti kallimaks.
Kulda-hõbedat pole just eluspüsimiseks vaja. Kui raha kulub mujale ära, siis kulla-hõbeda jaoks ei jätku.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com
Re: Hõbeda hind teeb rekordeid
Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina....
Re: Hõbeda hind teeb rekordeid
Hind hetkel +79% võrreldes eelmise aasta sama ajaga, seega nö. patt oleks nuriseda. Vahepeal lihtsalt oli ebanormaalselt järsk ja suur tõus, nüüd on languseks veel ruumi küllaga, et kokkuvõttes ikkagi aastate lõikes hea tõus oleks.
Kes tipphinna ajal ostsid, neil jah ilmselt tuleb veel pikalt oodata, et plussi jõuda.