Hõbeda hind teeb rekordeid

Uudised, artiklid ja pressiteated müntide teemal. Ärge unustage viiteid!
Vasta
hennotes
50 senti
Postitusi: 96
Liitunud: 29 Mai 2019, 21:23

Re: Hõbeda hind teeb rekordeid

Postitus Postitas hennotes »

Kuhu (kokkuostu) oleks kõige mõistlikum müüa Rootsi 0.400 ja 0.800 hõbekrooniseid/ööriseid? Numismaatilist väärtust neil pmst. ei ole, ostas müües läheb komisjonitasuks ka väike kopikas.
Kasutaja avatar
Hiid
50 senti
Postitusi: 93
Liitunud: 04 Apr 2025, 15:37

Re: Hõbeda hind teeb rekordeid

Postitus Postitas Hiid »

See esimene kukkumine olevat turu korrigeerumine. Aga jätkuv langus on nüüd mis? :?
Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina....
Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5451
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Hõbeda hind teeb rekordeid

Postitus Postitas muhfff »

Hiid kirjutas: 23 Mär 2026, 09:35 Aga jätkuv langus on nüüd mis?
Verevalamine?

Aga mõnes mõttes ka loogiline langus. Esiteks oli esialgne tõus liiga järsk, ilmselge mullistumine.
Teiseks, nafta hind rallib, mis tähendab et kõik läheb varsti kallimaks.
Kulda-hõbedat pole just eluspüsimiseks vaja. Kui raha kulub mujale ära, siis kulla-hõbeda jaoks ei jätku.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com
Kasutaja avatar
Hiid
50 senti
Postitusi: 93
Liitunud: 04 Apr 2025, 15:37

Re: Hõbeda hind teeb rekordeid

Postitus Postitas Hiid »

Ei tea, kas kukub nulli vä.... :|
https://goldprice.org/silver-price.html
Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina....
121
Topeltkroon
Postitusi: 379
Liitunud: 18 Okt 2020, 21:50

Re: Hõbeda hind teeb rekordeid

Postitus Postitas 121 »

Hind hetkel +79% võrreldes eelmise aasta sama ajaga, seega nö. patt oleks nuriseda. Vahepeal lihtsalt oli ebanormaalselt järsk ja suur tõus, nüüd on languseks veel ruumi küllaga, et kokkuvõttes ikkagi aastate lõikes hea tõus oleks. :D Kes tipphinna ajal ostsid, neil jah ilmselt tuleb veel pikalt oodata, et plussi jõuda.
Vasta