Võõraste müntide müük

Parem karta kui kahetseda!
Vasta
Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Võõraste müntide müük

Postitus Postitas muhfff » 08 Sept 2016, 12:51

Äriidee elukunstnikele:

Samm 1: otsi kellegi müügikuulutus
Samm 2: pane sama münt ise müüki
Samm 3: ???
Samm 4: KASUM

Ehk siis... kaasfoorumlane kypvyl müüb osta.ee's paari oma münti. Konkreetselt näiteks 10 rubla 1899 EB PCGS AU58
Oma üllatuseks leidis ta sellesama mündi müügis ka eBays:
http://www.ebay.de/itm/Munzen-Russia-Ru ... SwgmJXzrCp
Pildid on muidugi kah kypvyl'i omad, seda münt on tema oma ja ta pole seda (veel) maha müünud.

Huvitav, kas pole?
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Võõraste müntide müük

Postitus Postitas mart » 08 Sept 2016, 14:32

Mmm.... numbrid, härrased, numbrid... aastanumbrid ja numbrid KARBIL!!! mis vähemalt minu silmade jaoks ei lange kokku... üks aastast 1900, teine 1899, ühe PCGS lõpp 706, teisel 134.

Õige kypvyl 706-lõpuga 1900 10se oksjon: Tsaari Vene kuld 10 rubla 1900 AU58

Kas keegi on midagi sellist ette võtnud, et teed ka muud pildid jätkuva rõhuga karbi numbrile, saadad need eBaysse ja nõuad sellise oksjoni sulgemist?
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Võõraste müntide müük

Postitus Postitas muhfff » 08 Sept 2016, 14:37

mart kirjutas:numbrid, härrased, numbrid... aastanumbrid ja numbrid KARBIL
Tänan parandamast, kopeerisin vale lingi.
mart kirjutas:Kas keegi on midagi sellist ette võtnud, et teed ka muud pildid jätkuva rõhuga karbi numbrile, saadad need eBaysse ja nõuad sellise oksjoni sulgemist?
Kusjuures see oli ka mu enda esimene soovitus : )
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1624
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Re: Võõraste müntide müük

Postitus Postitas Andvari » 08 Sept 2016, 17:34

Tere.
Ilmselt loogika on selline, et kui ebays ära ostetakse, siis ostab see ebay müüja ise ka selle mündi ja saadab ebay võitjale. Või lastakse ebay ostja lihtsalt üle, aga sellisel juhul tuleb BUYER protection programmi alusel ilmselt saadud raha ka tagasi maksta. Ise asi on jälle see kuidas ebay seda "raha tagasi" garantiid tagab, kui müüjal juba arve tühi. Mulle meenub, et korra on minu münti ka ostas nii müüdud ( minu piltidega ).

kypvyl
10 senti
Postitusi: 21
Liitunud: 31 Dets 2011, 15:19

Re: Võõraste müntide müük

Postitus Postitas kypvyl » 12 Sept 2016, 03:09

Probleem lahenes nii et mina ei müünud münti ostas ja mistreX saksa ebays samuti.VÄGA IGAV lahendus.Või siis nii.et mida poldud ostetud , ei saanud müüa....

Vasta