NSVL juubelimündid!

Mis ta ka maksab?
Vasta
cos
Sent
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Aug 2012, 16:58

NSVL juubelimündid!

Postitus Postitas cos » 02 Aug 2012, 20:41

Nagu pealkirjas seisab on juttu venemaa juubelimüntidest.Tahaksin esmalt teada,et kas neil üldse mingit väärstust on?
Kõik mis mul albumis on pärit 80kümnendatest ja ma ei ole kindel on need üldse hõbedast ja originaalid...olen uurinud siit ja sealt aga võta kinni...loomulikult lisan vajadusl ka pilte.Oskab keegi sellel teemal nõu anda?

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5029
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Venemaa juubelimündid!

Postitus Postitas muhfff » 02 Aug 2012, 22:31

Täpsuse huvides parandasin natuke pealkirja. Et selgem oleks.

Kui tegemist on 1-rublastega, siis hõbedast need pole. Ja rikkaks nendega tõenäoliselt ei saa, kuid päris väärtusetud need ka pole. Alates 1977 1-rublased on umbes 50 senti ja üles.
3- ja 5-rublase don natuke kallimad kuid jäävad samuti enamasti paari euro kanti. 1987. a 5-rublane on vist natuke kallim (10 eurot?)
Ma ise panin just terve peotäie 1-rublaseid osta.ee'sse üles. Pühapäeval lõppevad, sealt on siis turuhind näha.

Kui on 5 rublased, siis hõbedast müntidel peaks olema peal märge, et Ag900 (vms). Hõbedast mündid on muidugi natuke kallimad.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta