kui te ei tea, kus raha hoida

Uudised, artiklid ja pressiteated müntide teemal. Ärge unustage viiteid!
Vasta
mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2593
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

kui te ei tea, kus raha hoida

Postitus Postitas mart » 31 Mai 2013, 23:50

tuleb soovitus tõsiselt suurte summade spetsialistilt: raha tuleb hoida suhkrukotis ja pesukastis!
tegu pole naljaga, vene altkäemaksuvõtja hoidis 100 miljonit rubla (2,5 miljonit eurot) suhkrukotis ja 40 miljonit (miljon eurot) pesukorvides-kastides
Pilt
allikas: Главный воронежский дорожник не знал, куда девать деньги / Voronezhi peamine teedemees ei teadnud, kuhu raha panna
kes ei oska vene keelt, peab leppima g00gle jämetõlkega:
Kõik mahutid kodus, kaasa arvatud karbid ja kotid on kasutatud rahatähti. Sellisel rasketes tingimustes elu viimastel aastatel elas Voronež, kohalik ametnik - osakonna juhataja maanteede minister Alexander Trubnikov . Ta lõi range protsent nn "rollback" lepingute sõlmimisel ehitus ja remont maanteedel. Kuid ei suutnud lõpetada õigeaegselt.

100 miljonit rubla hoiti kotti suhkrut, teine ​​40 - on paigutatud kasti ja pesu korvid. See maja ei tea, mida teha rahaga. Enamik arveid täiesti uus. Läks ringlusse kuni kolm aastat tagasi. Just sel ajal, Alexander Trubnikov hakkas juhendama teede Voroneži piirkonnas.

"Kontroll teavet, mida Trubnikov võivad olla seotud süsteemne väljapressimine raha juhid peamiste organisatsioonidega seotud ehitus ja remont Teede," - ütles Vene siseministeeriumi koostöös kodanikuühiskonna ja meedia Pilipchuk.

Officer vahistati töökohal, kui nad olid ümberlükkamatud tõendid tema süü. Shots tehtud paar minutit enne tema arreteerimist: Trubnikov võtab miljon 250.000 rubla, mis on viimane osa eelnevalt kokkulepitud summa - "tagasipööramist" riik selleks, et maantee ehitus.

Vastavalt uurijad, aprillis 2013 Alexander Trubnikov pakutakse "aidata lahendada probleeme", mille sõlmimiseks hooldus ja remont Teede valdkonnas direktor "Voronezhavtodor." Mis seisukorras 5% kogu lepingu summa tagastatakse talle kui tasu osutatud teenuste eest. Tuginedes leitud majas tema sugulased miljonit kava peatee ehitaja kickbacks provintsis töötati välja juba ammu.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Vasta