10 kilo puhast kulda seljas

Uudised, artiklid ja pressiteated müntide teemal. Ärge unustage viiteid!
Vasta
mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

10 kilo puhast kulda seljas

Postitus Postitas mart » 06 Jaan 2013, 21:23

tõsisest investeerimisest: Bling! Kullahull India mees teeb rikkurräpparitele silmad ette

Kullahull India mees lasi endale valmistada 22-karaadise kuldsärgi, mis kaalub 3,2 kilogrammi.

India säästuärimees Datta Phuge, kelle kinnisideeks on kõiks mis hiilgab, nimetab end "Pimpri kuldmeheks". Sest tänu lõbusale kokkusattumusele on end hambuni kulda kaunistanud mees pärit linnast nimega Pimpri (pimp - kupeldaja, ingl. k).

India Today andmetel ei ole kullahullusesse nakatunud ärimehed ja poliitikud Indias midagi uut ning koguni kilode kaupa kuldehteid kanda ei ole midagi liiga ebatavalist. Küll aga leidis Datta viisi, kuidas oma kaasmaalastest rikkurid kadedusest roheliseks ajada ning isegi Lääne räpparid kahvatuma panna.

Särki valmistasid kokku 15 kullasseppa, 18 tundi päevas, kokku pisut üle 15 päeva. "Kuldsärk on alati olnud mu unistuseks. See on minu kui Pimpri kuldmehe staatuse sümbol," rääkis Phuge ühele kohalikule lehele ning lisas, et särk on tema investeeringuks tulevikku. "Mõned ostavad kokku autosid ja käivad kaugetel reisidel. Minu suurim kirg on kuld," ütles ta.

Lisaks särgile kannab mees kompektina enda küljes veel kümmet kuldketti, kuut käeketti ning 25 sõrmust - kokku ripub mehe küljes koos särgiga kümme kilogrammi kulda!

Särk koosneb 14 000 kuldrõngast ning sel on Swarovski kristallidest nööbid.

Otse loomulikult liigub mees ringi ihukaitsjatega.

VIDEO

===
arvutasin, et 10 kilo puhast kulda on praeguse börsihinnaga u 400 000 eurot, ~6 miljonit krooni
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Vasta