osta.ee koopiad

Nägid kuskil midagi huvitavat? Jaga teistegagi!
Vasta
mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas mart » 30 Sept 2012, 11:19

halal kirjutas: http://www.osta.ee/ew-5-marka-1926-a-su ... 54661.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jälle turul!
see oli nüüd küll nobody EXPECTS!!!
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas halal » 30 Sept 2012, 15:32

"korraliku"tagasisidega müüjalt,"kindel originaal"-paar päeva tagasi Mardi poolt esiletoodud münt.
ilmselt Mardi varikonto :lol:

Caesar
Topeltkroon
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Apr 2011, 12:46

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas Caesar » 30 Sept 2012, 16:48

Seekord on siis nimeks Svetlana. Vaatasin, et Sergey-Igor ka juba automaatpakkumise ära seadistanud. Optimistlikult 550 peale kindlasti, siis ilmselgelt jääbki seda ostjat ootama sinna. Samas müügis olev 1 kroon 1933 on suht ok. Selle müügi rahadega saab jälle mitmete kontode komisjonitasusid maksta, nii seda raha pööritatakse - teel helgema tuleviku poole!
Ja raske vaevaga kokku petetud raha, igasuguste kroonikupüüride turvakleepsude müügist jms kaob näppude vahelt taas virtuaalsesse osta.ee hundikurku.
Seda kõike pealt vaadates mu süda tilgub verd lausa. :P
Huvitavad heas säilivuses Eesti jt. Balti riikide mündid.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas mart » 30 Sept 2012, 20:20

halal kirjutas:"korraliku"tagasisidega müüjalt,"kindel originaal"...
vajuta sakki: "Müüja info"
Svetlana85 100%
100% usaldusväärne müüja
100% usaldusväärne ostja

A'st A on jätkuvalt 100%, kuigi A=0 korral on matemaatiliselt määramatus
halal kirjutas:ilmselt Mardi varikonto :lol:
pean tunnistama, et erinevalt keskerakonna valijatest olen sveetade poolt puutumata poiss
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas halal » 01 Okt 2012, 09:11

Ostjaks siis osutus legendaarne duo Sergei-igor.Seega on loota varsti jälle mündi müümist mõnelt Tamaara69 poolt.Serõil on ikka vist pooled raudteelased oma müügihaaremisse värvatud!

Caesar
Topeltkroon
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Apr 2011, 12:46

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas Caesar » 01 Okt 2012, 10:24

Andvari kirjutas:Serva pilt suht vilets, aga pakun, et samast seeriast koopia.
Oot millist seeriat sa nüüd mõtled?
Huvitavad heas säilivuses Eesti jt. Balti riikide mündid.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas mart » 01 Okt 2012, 13:52

mart kirjutas:tooks tagantjärgi "kohtu ette" ühe osta suvise 1926 5-margase, kindlasti sooviks Caesari arvamust
Caesar, mida siis arvad sellest mündist, su varasemast postitusest jäi välja
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

halal
Kroon
Postitusi: 105
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:40

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas halal » 01 Okt 2012, 14:34

Minu isiklik arvamus,et originaal-
1.Väga ilus rihveldus.
2.Ei esine teada-tuntud koopiate defekte aversil-reversil.
3.Normipiires kaal
4.Ja peamine põhjus on see,et tegelik omanik oli seadnud mündile ka korraliku automaatpakkumise,mida poleks olnud vuffli puhul.

Meelsasti kuulaks ka Mardi kommentaare selle mündi kohta.

Caesar
Topeltkroon
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Apr 2011, 12:46

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas Caesar » 02 Okt 2012, 22:55

Aga mis kommentaari sa minult nüüd ootad, Mart, tead vast isegi pärast servapildi nägemist/näitamist (isegi läbi udu), et tegu on 95% tõenäosusega originaaliga.
Nimetame seda saatuse irooniaks, et pidevalt ostjaid tüssav müüja on nüüd hädas nagu mustlane mädas just originaali müügiga. :P Kes ütles, et kahjurõõm polegi see kõikse puhtam rõõm? :twisted: Aga jätkame arutelu...
Originaaliga, mis on piisavalt ussitanud nominaalipinnaga, ebatasasustega ja rohkete vigastustega, et ei kipu seda paugult originaaliks hindama ja paistab esmapilgul Leedu koopiana. (Ajaloo huvides mainin ära, et sel hetkel polnud ma servapilte veel näinud). Ja mul on siiras rõõm näha siin, et ma pole ainuke, kes piisavalt süvenemata algul selle õnge läks. Mind eksitas ka möödalöök, ja selle puudumine vapipoolel samas suunas(!). Ning puuduvad mummud üleval - Mart, sinu vahelehüüd: "Eks ma öelnud!" - viitab metallitolmu/-puru olemasolust templil. Nominaalikülje ebaloomulikult jäme S ja mitmed muudki täidlased tähekujud - mis seda seletaks?
Selle müüa käitumisest ma küll ei loe välja üleliia tervet mõistust ja loogikat, et kasutaja halal'i kombel hinnakergitamist pidada suurimaks originaalsuses tunnuseks. Kuid vapipoole kella 7 suunal üks servaga kokku sulanud mumm viitab sellele palju enam.

Pole ammu näinud ühtegi nii selget õpikunäidet: kuidas ei tohiks müüa avalikus oksjonikeskkonnas mingit kaupa, mis on piisavalt haruldane, et omada laialdasemat huvi. Algul paistis, et tüüp lihtsalt astus ämbrisse, sai negatiivse kommi (saamata soovitud hinda, keeldus müümast) - no see on mõistetav, trahv on mitukümmend korda väiksem kui kaotatud investeering. Kuid mida rohkem seda kõrvalt jälgida, seda enam näib, et tegu on patoloogilise juhtumiga.
Huvitavad heas säilivuses Eesti jt. Balti riikide mündid.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5021
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: osta.ee koopiad

Postitus Postitas muhfff » 13 Okt 2012, 10:18

mart kirjutas:tooks tagantjärgi "kohtu ette" ühe osta suvise 1926 5-margase
Tundub, et uuel ringil... http://www.osta.ee/30168618
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta