UFO-huvilistele ja muudele isemõtlejatele

Kõik, mis ei puutu otseselt müntidesse + "jutunurgad". Seaduse ja sündsuse piires, muidugi!
Vasta
mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

UFO-huvilistele ja muudele isemõtlejatele

Postitus Postitas mart » 28 Juul 2013, 01:06

History Europe telekanalil on seriaal Ancient Aliens (esimest korda ekraanil 2010 aprillis), milles vaadeldakse erinevaid maavälise intelligentse eluga seotud sündmusi maal muitsete ehitiste, kunsti, kirjatükkide jms osas.
minu jaoks jäi seriaali esimene vaatamine viimaseks, kuna oli häirivalt palju Giorgio A.Tsoukalos'i tele-evangelistilist esinemist
Pilt
mis kahandas minu jaoks selle väärtuse ja usaldatavuse nullini, üks härrasmees võttis aga seriaali liiga isikliku solvanguna ning otsustas selle tänapäeval levinuima "raamatu", filmi kujul ümber lükata: http://ancientaliensdebunked.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

lõpetasin just selle vaatamise, üle 3 tunni pikk, ingliskeelne; soovitan UFO-huviliste kõrval ka kõigile mõtlejatele!
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5020
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: UFO-huvilistele ja muudele isemõtlejatele

Postitus Postitas muhfff » 28 Juul 2013, 14:03

Olen seda debunked filmi näinud ja olen ka mõnda Ancient Aliensi osa näinud.
Asi millest ma aru ei saa - miks History üldse sellist ulmet oma ekraanil näitab? Isegi ilma debunked filmita on (vähemalt kohati) selge, et mistahes fakte tõlgendatakse meelevaldselt ja ajalooga on seal vähe seost.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: UFO-huvilistele ja muudele isemõtlejatele

Postitus Postitas mart » 28 Juul 2013, 17:20

Pilt
rumalad pidid vajama midagi (religioon, müstitsism, allumine), mille ees kummardada...

ja history europe vajab laiatarbekaupa, keskmine reklaamitarbija ei hakka ilmselt korraga üle 3 tunni oma väärtuslikku aega kulutama, suudab ahmida vaid tunni või poole kaupa telesolki.
Jüri Adams ütles viasat history või (A+E) history europe kohta, et seal on kohati 1950ndate NATO riikide poliitilised meeleolud ja ajalootõlgendused, viimasel talvel oli viasat historys või history europes ka üks venelaste tehtud film, mis õigustas II ilmasõja valla päästnud Molotov-Ribbentropi pakti ja nõukogude genotsiidi. pole välistatud, et parema puudumisel võtab kanal tasuta või isegi pealemaksmisega ka propagandasaateid, kuidagi peavad ju kanalid end ära majandama
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Vasta