Uus portaal

Üldine (informatiivne münditeemaline) arutelu. Kõik teemad müntidest, mis mujale ei sobi
Vasta
Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1624
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Uus portaal

Postitus Postitas Andvari » 28 Apr 2013, 13:56

Leidsin sellise koha:
Tubli algatus, loodame, et asi läheb käima ka.

http://numismaatika.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Uus portaal

Postitus Postitas mart » 28 Apr 2013, 17:20

siis pole muud, kui sul tuleb sinna tasuta moderaatoriks-hindajaks minna

kes näeb puude taga metsa, kes näeb õhina taga läbikukkumist, ta osta ajalugu on veel õhuke
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1624
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Re: Uus portaal

Postitus Postitas Andvari » 29 Apr 2013, 13:08

Sa Mart oled ikka väga põhjalik. Ma ei tulnud ise taustauurigute pealegi.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Uus portaal

Postitus Postitas mart » 29 Apr 2013, 13:51

elu on õpetanud - nuusuta enne suhupistmist!, pakkusin naljapärast ostas iPhone 5, kui poleks pisut g00gel-m00geldanud, oleks ehk isegi pangaülekande teinud; püüti müüa veel iPhone 5sid ja samsung galaxy SIII-Note2, pettustelaine arutelu

eks siingi puhus üks huviline end väga suureks, aga paistab, et sai aru ja tõmbus tagasi
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

linc
Kroon
Postitusi: 123
Liitunud: 21 Jaan 2012, 21:15

Re: Uus portaal

Postitus Postitas linc » 29 Apr 2013, 20:18

mart kirjutas:elu on õpetanud - nuusuta enne suhupistmist!, pakkusin naljapärast ostas iPhone 5, kui poleks pisut g00gel-m00geldanud, oleks ehk isegi pangaülekande teinud; püüti müüa veel iPhone 5sid ja samsung galaxy SIII-Note2, pettustelaine arutelu

eks siingi puhus üks huviline end väga suureks, aga paistab, et sai aru ja tõmbus tagasi
Minu meelest on koomiline see, et see iPhone5-e müüja pakub ise ka garantiiteenust, nagu ta ühele küsimusele vastates väitis. :)

Aga eriti üllatav on see, et selline domeen nagu "numismaatika.ee" on lihtsalt ripakil olnud 18.04.2013-ni.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Uus portaal

Postitus Postitas mart » 29 Apr 2013, 21:15

linc kirjutas:Aga eriti üllatav on see, et selline domeen nagu "numismaatika.ee" on lihtsalt ripakil olnud 18.04.2013-ni.
numismaatika.ee on nagu eesti numismaatika madalseisus, turg on väike ja domeeniäri pole hoogu sisse saanud, aasta tagasi jäi silma ka üks kutt, kes püüdis neti kaudu kulda müüa, pani tuubi paar kuld-hõbemüntidega seotud videot, sh mündi õigsuse kontrollimisest, üldiselt suht mõttetu kraam, tema nõuanded mitte osta haruldasi kuld-hõbemünte või (spetsiifilisi) juveliiresemeid on täiesti mööda. peale väikest mõtlemist leidsin kuldhobe.com üles, seal saab ka 25 euroga kursuse kullast ja hõbedast, huvitav, milline oleks tema kommentaar "eise" 12.aprilli kulla hinna ~10%/nädala lõikes ~20% langusele?
samas saan Kälver Kilvits 'ile müüa kursuse: tõsine äri on esmalt usalduse müük, ostas on tema telefoninumbriga konto1 ja konto2, 99% tõenäosusega on temaga seotud veel konto3, kõik omavaheliste kunstliku ülespakkumise miinustega. tema numismaatilisest tegevusest ostas jääb märkimisväärsemana silma vaid "5oz või 155.50g" mündi müük

samas on tal potentsiaali muus vallas, video1, video2, seejuures palju oleks juurde andnud üllar jörbergi vuntsid, meenus hiljutine Haapsalu Õudusfilmide Festivaliga seotud praktilised videosoovitused mõrvarile, kuidas end varjata, luurata, mõrvariietus ja tööriistad

domeenimüügist tuleb ostast meelde pizza.ee oksjon, mis oli üleval ka varem, püüti isegi müüa e-aadresse pizza.ee-domeeni
g00geldamine pakub, et neid domeenimüüke oli ostas küll ja küll, aga nende summadega pikemalt ära ei ela, on püütud domeene hõivata, aga eestis võib see lõppeda ka 90ndate stiilis "tagasihõivamisega".
samas saksamaal on see tõsine äri
Viimati muutis mart, 30 Juul 2013, 23:30, muudetud 4 korda kokku.
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

linc
Kroon
Postitusi: 123
Liitunud: 21 Jaan 2012, 21:15

Re: Uus portaal

Postitus Postitas linc » 29 Apr 2013, 22:18

Domeeniäri Eestis ma ei suuda ette kujutada. Meil on see lausa talumatult normaalne, et kui domeeni ei saa, paned 24 lõppu ja biznis muudkui lokkab. Samuti on talumatult normaalne see, et bränd ei ole tihti ettevõtluses eriti oluline - ma arvan, et analüüsi, et miks, siin foorumis pole mõtet teha.

Ma rohkem pidasin silmas seda, et keegi juba selle domeeniga midagi tõsimeelset ette ei ole võtta püüdnud. Võimalik, et on ja domeenide ümberregistreerimise aegu jäi see ripakile.

Aga sellega olen nõus, et äri on usalduse müük ning mina olen mõnikord küll selline kretiin, et jätan sellelt, kes ehk isegi ei püüa petta inimesi, aga ei suuda korrektselt ja inimese moodi asja serveerida, vormistada või ka teinekord lihtsalt nimetada, ka ostmata.

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Uus portaal

Postitus Postitas mart » 30 Juul 2013, 23:20

peaosaline numismaatika.ee ostas oksjonil koos mõnede müntidega, ilmselt mitte kõik "Müügiks"-mündid, kuna osad on muude, kui info@numismaatika.ee kontaktaadressidega müügis
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Uus portaal

Postitus Postitas mart » 31 Juul 2013, 11:54

kui numismaatika.ee tegemine oli seotud Robert T. Kiyosaki teostega, nagu näiteks "Rikas isa, vaene isa"
Pilt
ning kui eesmärgiks oli teha toimiv keskkond ja hakata teenima raha või vähemalt teenida selle edasimüügiga, siis selline läbikukkumine on ikkagi igati kasulik kogemus, kui sellest muidugi õpitakse; lohutuseks - ka üks Kiyosaki firma läks aastajagu tagasi pankrotti.
kui keegi arvab, et portaali nimeõiguse ja kujunduse müügile panek osta.ee-s pole äriline läbikukkumine, ootan arvutusi tööaja-tulemuse suhtele

olin ka ise Kiyosakit lugedes vaimustuses uutest ideedest ja vaatenurkadest, aga kusagilt hakkas häirima tele-evangelism ning internetilt nõu küsides tuli välja Kiyosaki teoste ja eluloo väga karm hinnang - Kiyosaki ainult valetab ja vassib, mille autor John T. Reed on võtnud isiklikult paljusid kinnisvara müügikoolituse koolitusväärtust ja tõestas vähemalt minu jaoks end võiduga Russ Whitney kinnisvarakoolituse kohtuhagis, ta ei maini tulemust, aga kuna ta lehel on väga palju Whitney't maha tegevat teksti (mis oleks peale kaotust maha võetud), siis see saab tähendada vaid ühte, et Whitney ei suutnud tõestada, et Reed eksib

pisut erinevas vaimustumine, mis paneb mõtte kiiremini tööle, on tavaline, ka näiteks üks Kaisa (ilmselt keskkooli aeg) sattus Kiyosakist vaimustusse, aga isegi kui mingil alal on hea teooria, elus on piisavalt erinevaid aspekte ja ei tohi end piirata vaid ühe teooriaga.
kõik USAs raamatuid müünud teavad, kui kasulik see koolitus on eesmärkide, keskendumise ja realiseerimise osas, aga antud kogemused ei pruugi Eestis täiel määral töötada müügi ja suhtluse osas, aga kui on ise raskelt õpitud eesmärkide seadmine, keskendumise ja realiseerimise suunamine, ei tohiks ühegi reaalselt teostatava asja teostamine raske olla

seni olen leidnud ühe ülekõikse reegli, Murphy laboriseaduse - kui sa ei tea, mida sa teed, tee seda hoolikalt!
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
Nõunik
Kroon
Postitusi: 109
Liitunud: 08 Juun 2013, 20:03
Kontakt:

Re: Uus portaal

Postitus Postitas Nõunik » 15 Mär 2014, 09:23

mart kirjutas:siis pole muud, kui sul tuleb sinna tasuta moderaatoriks-hindajaks minna

kes näeb puude taga metsa, kes näeb õhina taga läbikukkumist, ta osta ajalugu on veel õhuke
Olete hea taustauuringu teinud,
Toon välja, et saidi tegin, kuna on palju inimesi, kes ei oska oma mündile väärtust leida, ei oska kuhugi münti müüa ja küsivad, mida ma soovitaksin teha. Lihtsa ja meeldejääva domeeninime kaudu, on neil lihtne see koduleht leida ning saan neile abi osutuda. Lisaks on hindamistel olnud abiks ka coins.ee omanik, et ma saaksin võrrelda enda pakutavat hinda & vaadata mis ekspert räägib.
Eks eksperdi kõrvalt õppides ongi see õppimine kõige tõhusam. :)
Kindlasti ei ole see portaal loodud rahalise eesmärgi nimel, vaid proovin aidata inimesi ning selle käigus ka ise edasi arendada oma numismaatilisi teadmisi.

Lugupidamisega,
Nõunik
Ostan Tsaari-Venemaa münte. Pakkuge ka teisi münte. Pakkumised saata: sander@numismaatika.ee

Vasta