Müük ebays

Üldine (informatiivne münditeemaline) arutelu. Kõik teemad müntidest, mis mujale ei sobi
Vasta
mvahtra
Viiekroonine
Postitusi: 950
Liitunud: 21 Veebr 2012, 11:15

Müük ebays

Postitus Postitas mvahtra » 11 Okt 2016, 12:43

Tervist !

Kas kellelgi on kogemusi müügiga ebays? Kuidas sealt lõppkokkuvõttes kõige mõistlikum oleks raha välja võtta? Paypal konto on seotud krediitkaardiga,krediitkaardilt aga raha välja võtta ei saa või on sularaha väljavõtmine väga kulukas. Kõige lihtsam seega kasutada krediidtkaarti igapäevasteks kulutusteks-toit,kütus jne.või on olemas ka mingi muu moodus ..?

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Müük ebays

Postitus Postitas muhfff » 11 Okt 2016, 17:31

Tõstsin teema üldise arutelu alla.
Aga muidu, kes müüvad võiks kogemusi jagada. Ma ise olen ainult ostjana eBays figureerinud, nii et müügipoolt oleks ka mul huvitav lugeda.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

platinum
Viiekroonine
Postitusi: 612
Liitunud: 19 Mai 2012, 00:02

Re: Müük ebays

Postitus Postitas platinum » 11 Okt 2016, 19:10

Eks ta probleemne ole. Kogud raha paypali kontole ja siis ostad teisi münte ebayst makstes paypaliga.

kypvyl
10 senti
Postitusi: 21
Liitunud: 31 Dets 2011, 15:19

Re: Müük ebays

Postitus Postitas kypvyl » 11 Okt 2016, 19:36

Hai.on jah suht keeruline sealt raha reaalsel kujul välja kanda.Peab olema kas usa või visa kaart.Maestro ja muud sellised ei kõlba.Lisaks iga liigutus maksab.Muide pay pali omanik tahab kosmose turismi arendada ei taha teda toetada oma nappide vahenditega.Kergem on tõesti osta kaupa mida oleks võimalik kasumiga maha ärida nagu Platinum soovitas.Ühesõnaga müü sodi ja mulda , osta hõbedat ja kulda

kypvyl
10 senti
Postitusi: 21
Liitunud: 31 Dets 2011, 15:19

Re: Müük ebays

Postitus Postitas kypvyl » 11 Okt 2016, 20:47

Seda peab ka muidugi jälgima , et peale müüki asub raha umbes 3 nädalat "ei kellegi maal" et nagu kasutada ei saa.Siis kui näiteks summa vabaneb ja hakkad ostma.Hammustab kõige pealt paypali kontolt ja kui puudujääb siis puuduva osa sinu tugi kaardilt.Mis paypaliga seotud on.

platinum
Viiekroonine
Postitusi: 612
Liitunud: 19 Mai 2012, 00:02

Re: Müük ebays

Postitus Postitas platinum » 14 Okt 2016, 22:04

Lisaks siia veel midagi. Ennem kui me raha kulutamisele mõtleme...
Esimene põrsas, rahvusi nimetamata LEEDUKAS.
Ostis NII kroonimise xf lahtiselt ja kohe kui münt käes saatis kirja, et võlts. Oleks nõus mündi omale jätma kui pool raha tagasi anda. Naerukoht, et keegi 175 eur oleks võltsingu eest siiski maksma. Ei sobi selline ja münt-raha tagasi diil. Ok, pakk tuli ja kuidagi kerge, postitöötajate ees lahti ja 2 eurone münt lahtiselt ümbrikus. :lol: esitad kaebused ja peale pikka jamamist maksab paypal raha tagasi ja avaldus politseisse.
Teine. Nats
Teed 10 päevase oksjoni ja näed, et võitja on teinud automaatpakkimise 5 päeva enne lõppu. Kohe saadab kirja, et ta tegi vale pakkumise ja ei soovi kaupa! 5 päeva oli aega teada anda ja tühistada aga ei. Jageled nädala, esitad avalduse millega talle pannakse limiidid aga müük on rikutud nagunii. Teed teisele parimale pakkujale pakkumise see ise osta aga muidugi keegi seda vastu enam ei võta.
Kolmas. Briti sibul.
500 eurone münt. Pakk käes ja talle ei meeldi. On tagasi nõus saatma ainult ettemakstud inglismaa sisese pakisüsteemiga. Tahad talle saata lõpuks oma arvelt posti jaoks raha, et ta saaks tagasi saata aga talle ei sobi ikka. :twisted: motherfucker!!! Soiud talle juba 10- ndat kirja kirjutades sama jama, et me ei saa seda kuradi maa sisest süsteemi kasutada....
Lõpuks paypali tädil on ka kopp ees ja kannab 500 eurot tagasi, sibul sai jätta mündi omale :lol: well played
Neljas.
Hiinlane ostab mündi.....aadress on neli rida hieroglüüfe
Viies on tavaline petuskeem. Ta annab sulle aadressi mis erineb paypali omast. Kui sinna mündi saadad ja ta avalduse esitab siis oled rahast ilma.
Edu

Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1624
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Re: Müük ebays

Postitus Postitas Andvari » 14 Okt 2016, 22:51

Tere.
Ma ei teadnudki, et sul Rain on nii huvitavalt ebays läinud. Peab kõrva taha panema selle info.

platinum
Viiekroonine
Postitusi: 612
Liitunud: 19 Mai 2012, 00:02

Re: Müük ebays

Postitus Postitas platinum » 15 Okt 2016, 07:57

Ei ole minu isiklikud kogemused, ma pole midagi müünud. Ma olen kasutanud vahendajat müües aga minu mündiga on küll juhtunud.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Müük ebays

Postitus Postitas muhfff » 01 Nov 2016, 22:36

Üks mu sõber ütles eBays müümise kohta järgmist:
ebay ise koorib 10% asja+transpordi hinnast, aga paypal koorib sõltuvalt maksja asukohast kuni 5%+0.35Euri veel lisaks
Kes on müünud, saavad kinnitada või ümber lükata
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

platinum
Viiekroonine
Postitusi: 612
Liitunud: 19 Mai 2012, 00:02

Re: Müük ebays

Postitus Postitas platinum » 01 Nov 2016, 23:56

15 tuleb arvestada jah meie piirkonnas. EU siseselt saaks iban kaudu säästa 5% aga paljud siiski kasutavad paypali kuna see turvaline.

Vasta