Katz oksjonid

Üldine (informatiivne münditeemaline) arutelu. Kõik teemad müntidest, mis mujale ei sobi
Vasta
121
Kroon

Katz oksjonid

Postitus Postitas 121 » 23 Jaan 2023, 20:00

mart kirjutas:
18 Apr 2021, 21:48
ise pole katzist midagi ostnud, aga minu mäletamist mööda diilerid rääkisid juba paar-kolm aastat tagasi, et seal peab olema hoolikas, kuna käib pidev sussa-mussa
mvahtra kirjutas:
19 Dets 2021, 20:49
KATZ-i ei tasuks 100% usaldada. Mõni aeg tagasi keeldus NGC mõnda sealt ostetud kallimat tsaarikat karbistamast,samas KATZ keeldus ka münti tagasi ostmast väitega,et mis tsaari-vene müntide asjatundja see NGC ikka on...
mvahtra kirjutas:
29 Nov 2022, 18:56
Katz-iga on olnud probleeme ennegi. Lahtised mündid on tihti puhastatud või kunstliku paatina all.Ostsin mõned aastad tagasi sealt rohkem ,kuid ühtegi "puhast" hinnet ei saanud. Tõenäoliselt karbistavad ise ja details mündid müüakse "lahtiselt " maha.
margusmaki kirjutas:
29 Nov 2022, 13:21
muhfff kirjutas:
29 Nov 2022, 11:25
margusmaki kirjutas:
28 Nov 2022, 23:42
Njaa... pilt müüb, aga nüüd kohe tahaks "tuhat sõna" öelda...
Njaa... Tundub, et jutud mida Katzi kohta räägitakse vastavad tõele...
Panin kerge poeetilise vastuse neile. Vaatab kas suvatsevad vastata.

I would like to notify you that I am extremely dissapointed with deceiving picture and no description mentioning about coin real condition.
You can see my pictures taken upon collecting package from post office yesterday: https://imgur.com/a/KpmfX7d
Also I will not pursue your Terms and Conditions Complaints section and will keep the coin as an example and will find better one.
This is not any rare or expensive item to hide something and make profit, you can remind the seller that numismatics should be about passion and fun and become a better person not leaving bad taste in your mouth.
Korjasin mõned varasemad Katz oksjonite kohta käivad postitused siia kokku. Mul on nüüd selline kogemus, et ostetud mündi asemel saadeti hoopis teine münt. Sama riigi oma, aga teises vääringus ja kordades odavam. Huvitav on asja juures see, et selliseid münte, nagu saadeti, oli seal oksjonil müügil ainult 1, aga see ei olnud kohe päris kindlasti mitte see mis mulle saadeti. :roll: Seega huvitav, kust selline münt siis välja võeti, mis mulle saadeti.

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Kontakt:

Re: Katz oksjonid

Postitus Postitas muhfff » 23 Jaan 2023, 20:08

Mis mündid olid ja mida Katz ise selle peale kostab?
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

121
Kroon

Re: Katz oksjonid

Postitus Postitas 121 » 23 Jaan 2023, 20:46

Täna alles sain kätte (oksjon oli detsembri lõpus) ja äsja saatsin kirja neile. Midagi väga hinnalist ei olnud, Leedu esimese vabariigi aegne münt oli see.

Vasta