ABIKS MEDALITE, MÄRKIDE JA ORDENITE TUVASTAMISEL

Kõik medalite kohta
Vasta
Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 3410
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

ABIKS MEDALITE, MÄRKIDE JA ORDENITE TUVASTAMISEL

Postitus Postitas muhfff » 25 Apr 2011, 13:14

fengarm kirjutas:Kui Teil on mõni medal, märk või orden, mis vajab tuvastamist, siis kirjutage see siia teemasse või otsige infot järgnevatelt veebilehtedelt:

http://www.numismat.ru - siit võib leida infot koos Peterburi turuhindadega peamiselt Venemaa haruldaste märkide, medalite ja ordenite kohta. Et aga info vähesuse tõttu vajavadki enamasti tuvastamist just haruldased esemed, on tegu võrdlemisi kasuliku lehega.

http://www.estmedals.com - Aleks Kivinuk on Eesti medalite vallas tõeline asjatundja. Seega kui soovite saada infot mõne Eesti Vabariigiga seotud märgi, medali või ordeni kohta, võtke temaga ühendust.

http://www.ecu.ee - kollektsionääride kodulehekülg, kus on lisaks tahadele juttu ka medalitest, märkidest ja ordenitest. Ülevaate saab ka vajalikust kirjandusest, mis võib Teil aidata oma tuvastatavate esemete kohta selgust saada.

http://www.osta.ee - et pole just kõige raskem kirjutada google otsingusse välja märgil, medalil või ordenil olevad kirjad ja selle järele osta.ee, siis võib too lehekülg osutuda päris heaks abimeheks saamaks aimu tuvastatava eseme orienteeruvast väärtusest.

http://www.molotok.ru - et pole just kõige raskem kirjutada google otsingusse välja märgil, medalil või ordenil olevad kirjad ja selle järele molotok.ru, siis võib too lehekülg osutuda päris heaks abimeheks saamaks aimu tuvastatava eseme orienteeruvast väärtusest Venemaal.

http://www.ebay.com - et pole just kõige raskem kirjutada google otsingusse välja märgil, medalil või ordenil olevad kirjad ja selle järele ebay.com, siis võib too lehekülg osutuda päris heaks abimeheks saamaks aimu tuvastatava eseme orienteeruvast väärtusest maailma mastaabis.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta