US münt

Esialgu ühine koht kõigile maailma müntidele. Hiljem võib-olla jagab laiali (Venemaa eraldi jne)
Post Reply
User avatar
Huviline007
Viiekroonine
Posts: 737
Joined: 25 Jun 2019, 21:40

US münt

Post by Huviline007 »

Uues kohas jälle:
Küsimus?
... kas antud defekt mundil tundub proffidele loomishetkte veana või on tegemist füüsilise lähenemisega (mõlk) peale mündi loomist?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Andvari
Kümnekroonine
Posts: 1630
Joined: 25 Apr 2011, 20:18

Re: US münt

Post by Andvari »

Tere. Tükk aega vaatasin seda pilti ja siis nägin, et pildil on mehe nägu. Küsimus, siis ilmselt "suurenenud" ninasõõrmete kohta? Selle pildi pealt on raske seda hinnata kas tooriku defekt või mehaaniline vigastus. Sellise templivea ma välistaks.
User avatar
Huviline007
Viiekroonine
Posts: 737
Joined: 25 Jun 2019, 21:40

Re: US münt

Post by Huviline007 »

Tere.
Tänud!
Pilt jah kehva - ma proovisin suurendada just seda nina osa mis mul küsimust tekitab.
User avatar
Huviline007
Viiekroonine
Posts: 737
Joined: 25 Jun 2019, 21:40

Re: US münt

Post by Huviline007 »

Palun kommentaari, kui keegi raatsib kaasa mõtelda: kas konkreetse mündi puhul on tegemist vermimisel tekkinud veaga või hilisemal käitlemisel saadud füüsilise vigastusega? s.h. arvestades ka serva/ääre deformatsiooni!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
imbrik
Kroon
Posts: 119
Joined: 27 Jan 2020, 19:47
Location: Tallinn

Re: US münt

Post by imbrik »

Endale tundub olevat hilisem vigastus. Mõra serval viitab justkui tubevale paugule ning vagu tärni juures oleks justkui kriibitud mitte löögist.
Post Reply