ABIKS MAAILMA MÜNTIDE TUVASTAMISEL

Esialgu ühine koht kõigile maailma müntidele. Hiljem võib-olla jagab laiali (Venemaa eraldi jne)
Vasta
Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 3410
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

ABIKS MAAILMA MÜNTIDE TUVASTAMISEL

Postitus Postitas muhfff » 25 Apr 2011, 13:03

fengarm kirjutas:Kui Teil on mõni välisriigi münt, mis vajaks tuvastamist, siis kirjutage see siia teemasse või otsige infot näiteks järgnevatelt veebilehtedelt:

http://www.worldcoingallery.com - tegemist on galeriiga, mis sisaldab üle 41600 pildi erinevate maailma riikide müntidest. Illustratiivse ülevaate saab kätte, aga säilivusele pole eriti mõeldud.

http://www.ecu.ee - kollektsionääride kodulehekülg, kus on lisaks välisriikide rahadele juttu ka Eesti valuutast. Hea ülevaate saab ka vajalikust kirjandusest, mis võib Teil aidata oma müntide kohta selgust saada.

http://www.coins.ee - müntide müügi, ostmise ja hindamisega tegelev firma Eestis. Et iga müüdava eseme juurde on märgitud ka põhiandmed, on leht kasulik ka infoallikana. Suurim rõhk on pandud Tsaari Venemaa müntidele.

http://www.numismat.ru - Venemaa haruldasemad mündid on suures jaos siin näha koos Peterburi turuhindadega. Et info vähesuse tõttu vajavadki justnimelt haruldasemad mündid tuvastamist, siis on leht päris kasulik.

http://www.osta.ee - et pole just kõige raskem kirjutada google otsingusse välja mündi nominaal ning aasta ja selle järele osta.ee, siis on too lehekülg päris hea abimees saamaks aimu mingi mündi orienteeruvast väärtusest.

http://www.molotok.ru - et pole just kõige raskem kirjutada google otsingusse välja mündi nominaal ning aasta ja selle järele molotok.ru, siis on too lehekülg päris hea abimees saamaks aimu mingi mündi väärtusest Venemaal.

http://www.ebay.com - et pole just kõige raskem kirjutada google otsingusse välja mündi nominaal ning aasta ja selle järele ebay.com, siis on too lehekülg päris hea abimees saamaks aimu mingi mündi orienteeruvast väärtusest maailma mastaabis.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta