Telliskivi Suur Kogujate Laat

Tead mõnda huvitavat üritust? Anna teada!
Suletud
mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Telliskivi Suur Kogujate Laat

Postitus Postitas mart » 19 Nov 2017, 19:10

Kas keegi täna Telliskivi laadale ka jõudis, kirjade järgi toimus "Suur Kogujate Laat" ja lubati igasuguseid asju: https://www.facebook.com/events/1112749 ... discussion
Venelasest antiigiomanik kommenteeris Audenteses, et viimati olid seal peamiselt müügis vanad trussikud ja needki pesemata ning pakkus, et kas nüüd on midagi muud - rinnahoidjad?

Kes käis - täna olid peamiselt "rinnahoidjaid" või ka mida muud kogumisväärset (kuigi ka rinnahoidjatel on kogujaid)?
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Telliskivi Suur Kogujate Laat

Postitus Postitas muhfff » 19 Nov 2017, 19:26

Lühidalt - ma ei saa seda seda kümmet minutit oma elust kunagi tagasi.
Üritus oli väiksem kui Vene kooli kokkutulek, münte oli näha paari-kolme leti peal (seejuures ühel laual olid meetrite kauguselt tuvastatavad Hiina koopiad).
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

mart
Kahekümneviiene
Postitusi: 2963
Liitunud: 12 Dets 2011, 19:52
Asukoht: Tallinn

Re: Telliskivi Suur Kogujate Laat

Postitus Postitas mart » 19 Nov 2017, 20:39

muhfff kirjutas:
19 Nov 2017, 19:26
Lühidalt - ma ei saa seda seda kümmet minutit oma elust kunagi tagasi.
Ma võtsin viimaseid Kurtna/Tagadi laatasid, nagu kukk kana taga ajades, kui ei saa, saab vähemalt sooja...
käimisega ikka mingi füüsiline koormus ja seeaeg ei istu :)
mind huvitavad rohkem tsaari-vene mündid

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Telliskivi Suur Kogujate Laat

Postitus Postitas muhfff » 19 Nov 2017, 20:55

Tagadi laadal on vähemalt niimoodi, et aina käi ja imesta mis "kola" inimestel kodus on (ja mis asju üleüldse olemas on). Ses suhtes huvitav ja nagu natuke hariduslik kah, nagu muuseumis käiks. Ja mitmetunnine jalutuskäik vabas õhus halba just ei tee.
Seevastu see "suur" kogujate laat? Siseruumis, paarkend lauda sellist "keskpärast sodi"... Ma olen kahjuks pettunud.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Suletud