Foorumi uuendamine

Registreerumisinfo ja probleemide vältimiseks paneme ka reeglid paika
Vasta
Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Foorumi uuendamine

Postitus Postitas muhfff » 12 Nov 2017, 23:36

Andvari kirjutas:
12 Nov 2017, 23:08
Hommik. Kui saladus ei ole miks selline vangerdus?
Ei ole saladus.

Lühike vastus - rohkem ülevaadet ja vähem üllatusi.

Pikem vastus - ma olen tegelikult juba mõnda aega mõelnud, et peaks "oma" hostingu võtma. Ma hoidsin foorumit n-ö ahjualusena heade inimeste serveris (ilma igasuguse irooniata). Hea külg oli see, et see oli minu jaoks täiesti tasuta. Samas polnud mul eriti mingit kontrolli, mis toimub "tagatubades". Näiteks paar nädalat tagasi ei saanud ma enam FTP serverile ligi, sest kasutajatunnused olid muutunud. Andmebaaside kasutajanimed jäid õnneks samaks, sest kui need oleks muutunud, siis poleks ka foorum enam töötanud. Kasutajanimed on ka varem muutunud, kuid minu jaoks on need muudatused kahjuks üllatusena üllatusena tulnud - mingi hetk asjad lihtsalt ei tööta enam.
Nüüd on foorumi hosting minu kontrolli all ja üllatusi enam ei tohiks olla. See pole küll enam tasuta, aga selle raha vast leian.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
Andvari
Kümnekroonine
Postitusi: 1624
Liitunud: 25 Apr 2011, 20:18

Re: Foorumi uuendamine

Postitus Postitas Andvari » 13 Nov 2017, 16:03

Asi selge.
Kui on vaja rahalist abi, siis võiks väikse korjanduse teha foorumi kasutajate hulgas.
Palju aastamaks on?

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Foorumi uuendamine

Postitus Postitas muhfff » 13 Nov 2017, 21:25

Andvari kirjutas:
13 Nov 2017, 16:03
Asi selge.
Kui on vaja rahalist abi, siis võiks väikse korjanduse teha foorumi kasutajate hulgas.
Palju aastamaks on?
Maksab see lõbu umbes 70 eurot aastas, aga hetkel mingeid korjandusi vaja pole. Sellegi poolest, aitäh pakkumast.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Foorumi uuendamine

Postitus Postitas muhfff » 15 Nov 2017, 22:19

Minuni on jõudnud teated, et vähemalt ühel foorumlasel on probleeme postitamisega.
Tahaks aru saada, milles probleem on, seega on vaja võimalikult palju infot kokku koguda.
Kui teil selline probleem on, siis kirjutage palun mulle meilile - eestimynt@gmail.com ja ma kuulan teid üle.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Kasutaja avatar
muhfff
Site Admin
Postitusi: 5016
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:45
Kontakt:

Re: Foorumi uuendamine

Postitus Postitas muhfff » 28 Nov 2017, 14:53

Paistab, et foorumi kolimisega seoses on mõned pildid "kaotsi" läinud. Tegelikult on pildid kõik alles aga lingid piltidele kohati vist enam ei tööta. Ma pikkamööda korrigeerin neid linke aga kui mõni puuduv pilt teid väga häirib, siis võite sellest ka teada anda - siis parandan selle esmajärjekorras.
Ostan Eesti, Tsaari-Vene ja NSVL münte, kodurahasid jne. Huvi korral raha kohe kätte! Pakkumised kas PM või eestimynt@gmail.com

Vasta